Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podlasie ciągle walczy o walkowera za mecz z Sołą Oświęcim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 czerwca 2019 r. o 10:54 Powrót do artykułu
Nowak i spółka spuścili Podlasie. Żal. A Wolczanka się cieszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barani łbie tobie może żal bo normalnych kibicom serce rośnie z tego powodu że pilka robi się czysta. Ja się już ujedzilem na mecze w latach 2000 które okazało były ustawione a klub zdegradowany 2 klasy niżej wiecej nie mam zamiaru oglądać ustawek. A Podlasiu życzę szybkiego powrotu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakby Wisła przegrała to by był krzyk że niesportowo. Trzeba było grać cały sezon to by Podlasie teraz nie płakało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
licza sie wyniki na boisku a nie czy trener miał licencje czy nie, dajcie spokuj, ciency byliscie wiec w 4 lidze grajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma i nie będzie żadnego walkoweru, przestańcie się łudzić, rozgrywki w tym sezonie prowadził Małopolski ZPN i dlatego co by się nie działo, racja będzie po naszej stronie, mieliście pecha i tyle, jakby rozgrywki prowadził Lubelski ZPN to wtedy racja byłaby po Waszej stronie i tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
licza sie wyniki na boisku a nie czy trener miał licencje czy nie, dajcie spokuj, ciency byliscie wiec  w  4 lidze grajcie
 Idąc tym tropem można dopuścić do gry wykartkowanych zawodników, a po meczu powiedzieć-"liczy się wynik na boisku". Co do cieniowania, to przypomnę, że 12 z  17 meczów w roli gospodarza Podlasie grało poza Białą, i myślę, że gdyby grali więcej na PSW to brakujące 3 pkt zdobyliby bez problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie barany! Punkt widzenia zaleźy od punktu siedzenia i to widać w niektórych debilnych wypowiedziach bo gdyby to chodziło o waszą drużyne to krzyczeli byście źe walkower!!! Nie jestem kibicem Podlasia ale uwazam że Przepis jest przepisem i powinien być respektowany! Podlasie powinno wrócic do 3 ligi i tyle w temacie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie zauważa innego problemu, bo skoro działacze Podlasia mają zdjęcie protokołu meczowego, to w takim razie zrobić z Małopolskim ZPN, który raz twierdzi jedno, za chwilę drugie i czy nie doszło do sfałszowania dokumentów. Sprawa śmierdzi i to bardzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez to wszystko szkoda jeszcze Huczwy Tyszowce oraz Sokoła Zwierzyniec (na ten moment)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki Nowak? Czy mowimy o Konradzie Nowaku piłkarzu Spartakusa Szarowola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się pytam czy trener Surma grał na boisku wstyd zero honoru po spadku do 4 ligi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się pytam czy trener Surma grał na boisku wstyd zero honoru po spadku do 4 ligi
 A ja się pytam, co to za różnica, czego dotyczy problem? Po to jest regulamin, żeby go przestrzegać! I przypomnę, że 5 łat temu Legia dostała 0:3 za Celtic mimo, że Bereszynski wszedł na boisko w 89min, gdy wynik był niezagrożony..mimo, że Legia dwumecz  wygrała 6:1 regulamin był dla UEFA najważniejszy... za błędy się płaci, tyle że Małopolski OZPN to inna kategoria gracza niż Lubelski ozpn! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się buduje oszustwa w piłce nożnej Regulamin powinien byc postrzegany jak wyrok smierci Małoplski związek mówi nie widzę nie słyszę podobnie ZATarnów okradają ZA Puławy dewidenda idzie do regionu gdzi 1/3 kacyków jest w rządzie z tego regionu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia! Surma jest rekordzistą pod względem występów w Ekstraklasie. Taki ktoś powinien swoją przygodę z trenerką zaczynać od jak najwyższej klasy rozgrywkowej a nie od młodzików. Nie pieczątka leśnych dziadków a jego wiedza powinna być podstawą do pracy szkoleniowej. Skoro z przeciętnej jesienią Soły zrobił punktującą drużynę na wiosnę to znaczy, że ma papiery na trenerkę. Inaczej w Białej. co im po papierach jeśli na boisku nędza?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Sałański, daj już spokój. Jak można karać klub, który dostał dla trenera Surmy licencję warunkową na prowadzenie zespołu od organu prowadzącego rozgrywki, czyli Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. Klub z Oświęcimia zatem żadnego prawa nie złamał. Zrobiłby to, gdyby MZPN nie dał mu licencji, a on mimo to usiadł na ławce. Czy to do kogoś w końcu dotrze? Już cała południowa Polska śmieje się z Podlasia. Poza tym na składanie protestów był określony czas po meczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małopolski ZPN nie takich uprawnień. Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Tyle w temacie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...