Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podlasie – Spartakus 2:1. Nadal walczą o utrzymanie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 maja 2019 r. o 22:51 Powrót do artykułu
Sędziował sędzia z tego samego miast?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Podlasie! Dwa mecze wygramy plus walkower za Sołe i utrzymamy się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze, żadnego faulu nie było który mógłby skutkować karnym, zawodnik Spartakusa wbiegł na chama za linię pola karnego, by tuż za nią paść niczym rażonym piorunem przy okrutnym wydawaniu hałasu z otworu gębowego. Żaden zawodnik Podlasia nawet go nie dotknął! Nie mam pojęcia dlaczego sędziowie tak zareagowali, liniowy stał niedaleko, ale po ilości karnych podyktowanych przeciwko Podlasiu w bieżącym sezonie, powinien ktoś uderzyć się w pierś i zastanowić nad tym "wyjątkowym zjawiskiem", szczególnie kiedy w Ostrowcu sędzia ordynarnie wydrukował karnymi i pośrednim mecz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślałem że spartakus grał w zamościu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...