Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pseudokibice grozili linczem byłemu prezesowi Motoru

Utworzony przez fantaicos, 19 czerwca 2009 r. o 19:25
Nagonka na kibiców Motoru ciąg dalszy!!! Nigdy nas nie zniszczycie!! (...)
Ostatnio edytowany 20 czerwca 2009 r. o 13:37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma innego wyjścia. Ten pseudoklub, który KIEDYŚ był też i dla mnie dumą stoczył się juz tak nisko, że NIE MA INNEGO WYJŚCIA - musi być rozwiązany, a bandyci w szalikach tez i moich ulubionych barw muszą być rozgonieni. Mówi się trudno. Cała odpowiedzialność spadnie na tych bandytów, jak ów członek komisji rewizyjnej. Nie wiem, czy wszyscy zdają sobie sprawę, co to za struktura "komisja rewizyjna" w stowarzyszeniu i jaka na niej spoczywa odpowiedzialność. Jeśli w komisji rewizyjnej klubu zasiadają bandyci, a mogę tak uznać skoro ten bezmózgowiec - bezkarkowiec w niej jest to znaczy, że klub JEST SKORUMPOWANY DO KOŃCA, a władzę w nim przejęli po prostu bandyci, którzy wymuszają na prezesie (kto by nim nie był) posłuszeństwo. Dość tego! Organa ścigania, prokuratura robią z siebie buców tolerując taka sytuację. no chyba, że też w tym biorą udział... albo tak, albo tak, innego wyjścia nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JAKI TO PROBLEM, ŻEBY ZROBIĆ PORZĄDEK Z PSEUDOKIBICAMI, CHYBA KOMUS ZALEŻY NA TYM, ŻEBY ISTNIAŁ MARGINES KTÓRY NAKRĘCA ROBOTĘ I KASĘ SŁUŻBOM PORZĄDKOWYM. JUŻ ZA SAMO ZBESZCZESZCZENIE SYMBOLI KLUBOWYCH, KTÓRYMI POSŁUGUJĄ SIĘ KIBOLE PODCZAS NIECNYCH AKCJI MOŻNABY TAK KARAĆ JAK ZA ZNIEWAŻENIE SYMBOLI NARODOWYCH. SPOSOBÓW JEST BARDZO DUŻO, TYLKO MUSI BYĆ WOLA, BO PRZYZWOLENIA Z PEWNOŚCIA NIGDY NIE BĘDZIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwi kibice nie noszą koszulek ani innych gadżetów na ulicy tak robią szpanerzy podszywający się pod nich , a ta akcja to prowokacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy policja, czy prokuratura równie szybko zajmie sie tym co pan chmura zrobil z kasą klubu kiedy byl prezesem Motoru?Ale nie przez przypadek jest się rzecznikiem szpitala przy ulicy Abramowickiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jak napisal lubelak..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość kibiców tego nędznego klubu jakim jest motor lublin to kretyni i bandyci. Gdyby to ode mnie zależało to powsadzał bym ich wszystkich do pierdla bo tam ich miejsce...Najlepszym przykładem na to co piszę jest zachowanie się tego buraka(przedstawiciela kibiców), który mało co się nie rzucił z pięściami na dziennikarza...chory kretyn...jeśli ktoś taki reprezentuje kibiców to o czymś to świadczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bandyci? Bandyta to Chmura!! rozkradl klub i zrezygnowal z funkcji prezesa zeby bylo ciekawiej zrezygnowal z tej funkcji w dniu kiedy pilkarze dostali obiecane wyplaty!! kiedy skonczy sie ta nagonka na kibicow ?kiedy wkoncu media zainteresuja sie sprawa Chmury ?oczywiscie najgorszy margines to kibice a ci co okradli zasłuzony klub sa cacy a swoja droga to troche dziwne ze sprawcy mieli szaliki ze soba wszak sezon juz sie skonczyl i jakos nikogo niewidac w szaliku juz ta historyjka wydaje sie byc troche naciagana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Bandyci? Bandyta to Chmura!! rozkradl klub i zrezygnowal z funkcji prezesa zeby bylo ciekawiej zrezygnowal z tej funkcji w dniu kiedy pilkarze dostali obiecane wyplaty!! kiedy skonczy sie ta nagonka na kibicow ?kiedy wkoncu media zainteresuja sie sprawa Chmury ?oczywiscie najgorszy margines to kibice a ci co okradli zasłuzony klub sa cacy a swoja droga to troche dziwne ze sprawcy mieli szaliki ze soba wszak sezon juz sie skonczyl i jakos nikogo niewidac w szaliku juz ta historyjka wydaje sie byc troche naciagana
Skoro twierdzisz, że Pan Chmura okradł klub to dlaczego nie złożysz zawiadomienia do prokuratury o popełnieniu przestępstwa? Dowody na to, że kibole motoru to bandyci można zobaczyć nawet na youtube....tylko najgorsze bydło się tak zachowuje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mysilałem że dziennik to jest gazeta okej ale widze że sie stacza do brukowca jak namnie napadli hulgani mający na sbie mundury wojskowe to żaden p ....t nie napisałże to wojsko a że jakiś pszebieraniec w barwy MOTORU to od razu kibic MOTORU troche obiektywizmu panowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dowody na to ze CHmura okradl klub sa oto sie niemartw a dlaczego nie złoze zawidomienia ? od takich rzeczy jest zarzad klubu gdyz to oni maja dostep do calej ksiegowosci w klubie.A co do bydla to chyba nie kibice Motoru zachowuja sie jak bydlo tylko ci co to mowia na internecie.Przeszkadza ci ustawka kibicow gdzies na polu ? jak sie kibice bija na stadionach zle jak gdzies gdzie niema osob postronnych tez zle.Chcesz oceniac kibicow Motoru po tym jak sie bija ? kazda Polska ekipa bije sie na ustawkach to nie tylko tyczy Motoru tak jest na calym swiecie kolego a ze kibice Motoru mieli tez zadymy na stadione to swidczy o naszym miescie ze niema tu stadionu z prawdziwego zdarzenia zobacz na Koronie sa zadymy na Lechu czy np na Wisle ? oto nie ale np na stadionie Lechi Jagi Resovi mozna spotkac sie z tego typu akcjami wiec zanim napiszesz o tym ze Motor to najgorsze bydlo to radze ci zastanow sie pare razy bo obrazasz tym min mnie mojego synka ktory gra w Motorze i kazde wyjscie na mecz to dlaniego cos wspanialego a takze mojego ojca ktory jest z Motorem na dobre i złe i teraz jako staruszek chodzi na mecze i jest dla niego ulubiona forma spedzania czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AVE BANDA MOTOR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLA MNIE MOTOREK TO JEST MIASTO W KTÓRYM SIĘ URODZIŁEM I WYCHOWAŁEM, NIE JESTEM SZALIKOWCEM JESTEM PROSTYM KIBICEM Z SEKTORA "A" JEDNAK JAK KTOŚ MI POWIE ŻE WSZYSCY KIBICE NASZEGO MOTORKU TO PROŚCI LUDZIE, BANDYCI, SWOŁOCZ TO NAJPIERW POKAŻE SWOICH ZNAJOMYCH Z KTÓRYMI SIEDZĘ TAM GDZIE ZAWSZE NA TRYBUNIE PIKNIKÓW I KTÓRZY PRACUJĄ JAKO: ADWOKAT, SĘDZIA CZY NAWET JEDEN JAKO OFICER PREWENCJI W NASZYM MIEŚCIE A DOPIERO PÓŹNIEJ ZŁAPIE I BĘDE LAŁ TAKICH LUDZI W PYSK!!! BO NIE DA SIE TEGO INACZEJ OKREŚLIĆ JAK KAŻDY NARZEKA NA NASZ KLUB BO NIBY W INNYCH MIASTACH SIĘ NIE DZIEJĄ GORSZE RZECZY!!! LUDZIE BĄDŹMY PATRIOTAMI!!! TU JEST NASZE MIASTO I NASZ KLUB!!! NIE PODOBA SIĘ WAM TO PRZYNAJMNIEJ NIE PISZCIE BZDUR!!! ( to nie tyczy się ludzi z Hamburga gdyż jednak zawistny to naród)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od dzisiaj chodzę w koszulce motoru chociaż mam 43 lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=YBW53hrcecE Taki stadion szybko skończyłby problem z tymi deb***ami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszyscy kibice Motoru to swołocz. To tylko jakieś 90%. PozdrAVIAm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drugi sprawca odjechał Dacią Logan?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zapowiedziałem, że będę próbował wprowadzić porządek na trybunach. Mowiles ze zrobisz porzadek a gowno robiles. Oprocz kradniecia kasy nic nie robiles. Oddaj pieniadze, ktore ukradles ! to cie zostawia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim przypadku policja powinna mieć prawo a nawet obowiązek użycia ostrej amunicji. Na przyszłość efekt murowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kLUB ISTNIEJE bo miasto ładuje w niego ogromną kasę. Jeżeli ma to tak wyglądać niech grają w A klasie ustawiają się po wsiach efekt sportowy i tak będzie taki sam. Jako widowisko sportowe będzie tak samo żenujące jak teraz. Może lepiej pobudować kilka boisk za tą kasę dla dzieciaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...