Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puchar Polski w okręgu lubelskim dla POM Iskry Piotrowice

Utworzony przez ja, 21 maja 2014 r. o 21:20
Oj Avio,Avio.Kolejny dowód na zmiany personalne.Wzmocnienie każdej formacji a zwłaszcza środka i to koniecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokonanie POMu to trochę za wysokie progi dla świdnickich zawodowców ale Spoiwu Lublin pewnie by dokopali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I czym sie podniecac wiekszosc zespolow albo nie gra w PP na tym szczeblu albo w meczach wystawia juniorów bo wynik sie nie liczy wiadomo ze daleko nie zajda a klubom szkoda kasy na.sedziow no i dla zawodnikow o ile im placa oczywiscie nie wiem jak tam bylo w Avii ale sadze ze po porazce nie placza bo zawsze kilka tusiecy zostaje w klubie t barziej ze klub ten jak i inne ledwo wiaza koniec z koncem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno Avia nie dysponuje nie wiadomo jakimi pieniędzmi ale większych problemów też raczej nie ma.Skąd "Czytelniku" zaczerpnąłeś tak negatywne dla Avii info?Ja tylko pytam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "ja" Chyba raczej czas na wzmocnienie albo zupełną zmianę władz klubu. To co się dzieje w Avii woła o pomstę do nieba. Liczba kompromitacji na przestrzeni ostatnich lat jest zatrważająca. Już tylko odrobinę brakuje do zupełnej degrendolady świdnickiej kopanej. Jeszcze trochę i na nowym stadionie "kurniku" dojdzie do arcyciekawych pojedynków z potentatami lubelskiej piłki nożnej, tj. zespołami z Żółkiewki, Niedrzwicy, Końskowoli,itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjecie to na czasie macie. Zawodnicy od paru lat w POMie nie graja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "ja"Ja o żadnych pieniądzach nic nie pisze tylko o marnej- chyba nie bardzo kumasz o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...