Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rezerwy Górnika Łęczna na dnie IV ligi, kolejna wygrana Włodawianki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 listopada 2019 r. o 08:03 Powrót do artykułu
To trener Herbin jest tępym frajerem kolejny mecz przegrywa, na 5 min do końca mając do wykorzystania zmiany, które zabrały by czas i dały by odpocząć zawodnikom,wybiły by z rytmu przeciwnika,taktyczne zero i prymitywizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie oglądałem skróty meczu i był ewidentny spalony, kolejny mecz wygrał sędzia boczny,skandal,można wygrać zremisować z przeciwnikiem z sędzią zawsze się przegra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne ja jakoś niemoge się go dopatrzyć spalonego(może był, może nie) tak samo jak karny dla Uni (może był, może nie) a o ewidentnej ręce w polu karny zawodnika Uni juz trener nie wspomni??? tylko w jedną stronę błędy się widzi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tej perespektywy kamery trudno określić spalonego, ale proszę spojrzeć na linię 5 metra bramkowego i ewidentnie widać że zawodnik Włodawianki ją przekroczył,a zawodnik Unii był przed linią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten co podawal to czy nie był najbliżej bramki???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta "ewidentna ręka Unii w polu karnym" to do uderzenie pilki w klatke zawodnika Unii przed polem karnym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta w klatke szkoda ze na filmie tego nie pokazaliście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem z klubu, ale jak do nich napiszesz to Ci pokażą i będziesz wiedział zamiast ***ic durnoty. A w skrócie nie pokazali bo co jest nadzwyczajnego w uderzeniu pilka w klatkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega JO widzę poderwany jak trener Wlodawianki. Widział rękę z drugiego końca boiska hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...