Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzi się zespół, czyli opinie po meczu Motor Lublin - Wisła Puławy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 października 2019 r. o 10:37 Powrót do artykułu
A gdzie on tych kibiców w Łodzi widział, jak cymbał grał w Zdunskiej Woli, Sieradzu ? Mame i Tate byli tymi kibicami. Moze usłyszał, tymi odstajacymi uszami. Następna prima balerina z przerosnitym ego.  Nie pasuje to won, nikt płakał po nim nie będzie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
29 minuta krzyknęły kibice Hetmana .... Śparagus się rodzi...Położyły się piłkarze Korony i czekamy aż Śparagus awansuje!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 minuta krzyknęły kibice Chełmianki.... Śparagus się rodzi ... Położyły się piłkarze Dębicy i czekają na awans Śparagusa..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korona wstawajta grajta... Przecież Śparagus nigdy nie awansuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i pięknie. Stal i Siarka podzieliły się punktami, a Korona II skopala Hetmana.   Ps. Korona II i tak nie będzie zainteresowana grą w II lidze i nawet jak będą 1-wsi to awansuje 2-gi zespół. Motor walczysz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzi się. Dziś było 17 0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i pięknie. Stal i Siarka podzieliły się punktami, a Korona II skopala Hetmana.   Ps. Korona II i tak nie będzie zainteresowana grą w II lidze i nawet jak będą 1-wsi to awansuje 2-gi zespół. Motor walczysz!
 Niestety ale Twój mokry sen Michale nie sprawdzi się. Rezerwy Korony tak jak Lecha mogą spokojnie grać na szczeblu centralnym. Pierwszy skład Korony nie spadnie z tej kartoflanej Ekstraklasy, zobaczysz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rodzi tylko pokuta był zrobiona i wygraliście. Mówiłem za jak ultrasi będą pokuty wykonywać będą wygrane. A zreszta miałem wesele i już mówię mata wygrajta sobie. Wstałem dziś rano i tak mnie po samogonie lep napierd..... ze myśle nad pokuta następna i mówię mam!!! Oto i ona- wysłać Irka śmierdzącego ze Sławina do apteki niech kupi mi glukozę i ibuprom i na rower i do Szarowoli niech zapier... tylko szybko!!! Żadnym PKS-em tylko rowerem!!! Tylko nogawki w spodniach niech podwinie bo ostatnio psy go atakowały bo nasmarowal je smalcem a potem się dziwi ze psy biegają za nim!!! A i może jak by jechał to spod mleczarni zabrał by bańkę pusta po mleku i odrazu by zawiózł pełna!!! Czas Start!! Irku czekam!!!
  Nudny już jesteś gościu. Był taki czas, że nawet byłeś zabawny ale już minął więc wymyśl coś nowego albo lepiej odpuść. Pozdro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i pięknie. Stal i Siarka podzieliły się punktami, a Korona II skopala Hetmana.   Ps. Korona II i tak nie będzie zainteresowana grą w II lidze i nawet jak będą 1-wsi to awansuje 2-gi zespół. Motor walczysz!
Niestety ale Twój mokry sen Michale nie sprawdzi się. Rezerwy Korony tak jak Lecha mogą spokojnie grać na szczeblu centralnym. Pierwszy skład Korony nie spadnie z tej kartoflanej Ekstraklasy, zobaczysz
Rezerwy Lecha to Akademia Piłkarska Lecha, która gra we Wronkach. To nieco inna historia. Poza tym Lech zawsze stał na dobrych wychowankach. A w Koronie II sporo szrotu co się nie łapie do 1 składu. Inna historia. Po co im centralny szczebel? Kasa za podróże po całym kraju, hotele. Wątpię żeby chcieli awansować ale you never know.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor musi teraz awansować bo jak spadnie Stalówka to nie będę mieli lekko. A przyszły sezon wielka nie wiadoma. Pamiętajmy, że jest KSZO, jest Hutnik. Było nie było to firmy. Mogą chcieć kiedyś grać w wyższej klasie rozgrywek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i pięknie. Stal i Siarka podzieliły się punktami, a Korona II skopala Hetmana.   Ps. Korona II i tak nie będzie zainteresowana grą w II lidze i nawet jak będą 1-wsi to awansuje 2-gi zespół. Motor walczysz!
Niestety ale Twój mokry sen Michale nie sprawdzi się. Rezerwy Korony tak jak Lecha mogą spokojnie grać na szczeblu centralnym. Pierwszy skład Korony nie spadnie z tej kartoflanej Ekstraklasy, zobaczysz
 Mokre sny to mam co najwyżej jak śnią mi  się piękne kobiety, a nie piłkarze, ale jak mówią kto co woli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...