Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruch Izbica – Brat Cukrownik 2:3, wyniki chełmskiej okręgówki

Utworzony przez Zenon, 29 października 2012 r. o 10:02
Sędziowanie na najniższym poziomie.gwizdanie na korzyść Brata wszystkiego nawet nie popełnionych fauli i autów na korzyść Ruchu wybiórczo .Tak padła trzecia bramka ustawiająca wynik meczu.Faul którego nie było tuz przed polem karnym.Panowie sędziowie,my kibice wymagamy tylko obiektywnego sędziowania,czy tak trudno schować osobiste sympatie i antypatie i zacząć gwizdać zgodnie z przepisami???? Kiedy to sie skończy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim trzeba być ignorantem żeby pisać o rozegranym w Nadolnej Siennicy meczu cytuję,,Brat Cukrownik wywiózł komplet punktów z Izbicy"(koniec cytatu)?Może warto najpierw(przed kolportażem) zweryfikować informację a nie drukować taką bzdurę w codziennym periodyku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Zenon czy Pan ślepy jest czy jak gość przez pół boiska biegnie za napastnikiem Brata i łapie go za koszulkę to trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć. Jak sędzia by sędziował pod Brata to by pokazał czerwień przy tym faulu i zagwizdał karnego w 90 minucie. Proszę pomyśleć i poczytać przepisy bo ludzie od was mieli pretęsie do sędziego liniowego że nie pokazał spalonego na własnej połowie . PARANOJA drzeć ry......ja każdy może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolego jezeli tak moge napisac nawet ignaciuk przyznal ze byl karny bo inaczej niebylo to mnie faulowali , TYLE NA TEMAT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZARNY72 napisał:
kolego jezeli tak moge napisac nawet ignaciuk przyznal ze byl karny bo inaczej niebylo to mnie faulowali , TYLE NA TEMAT
Panie Czarny owszem był karny zasłużony,Wam gwizdnął nam już nie mimo ,że u nas tez był karny.,Wolny przed polem karnym dla Was gwizdnął z kapelusza z czego padła decydujaca bramka,teraz wiem dlaczego z taka grą jesteście w czołówce , Pan jako doświadczony zawodnik (i dobrej klasy)powinien widzieć te celowe lub nie potknięcia sędziego, miałby Pan większe zadowolenie z wygranego meczu gdyby nie pomoc arbitra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rebet napisał:
Panie Zenon czy Pan ślepy jest czy jak gość przez pół boiska biegnie za napastnikiem Brata i łapie go za koszulkę to trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć. Jak sędzia by sędziował pod Brata to by pokazał czerwień przy tym faulu i zagwizdał karnego w 90 minucie. Proszę pomyśleć i poczytać przepisy bo ludzie od was mieli pretęsie do sędziego liniowego że nie pokazał spalonego na własnej połowie . PARANOJA drzeć ry......ja każdy może.
Przypomnę sędziowanie w ubiegłym sezonie gdy zawodnik Brata sfaulował a nasz dostało czerwona kartkę,sędzia tego meczu zostal ukarany,,,,,wiecej nie będe pisał o sprzyjaniu Siennicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...