Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruchy kadrowe w Wieniawie Lublin i Stali Kraśnik

Utworzony przez Michaś, 2 marca 2011 r. o 15:26
Syn Marka Sadowskiego ma na imię Adrian a nie Artur. Inna sprawa, że to żadne wzmocnienie bo wlecze się całe życie za tatusiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a drugi syn Sadowskiego to wlasnie Artur znawco lubelskiej pilki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to pięknie, zamiast jednego mamy dwóch nieudaczników wlokących się na du*** ojca ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matysiak ma na imię Mateusz, a nie Marcin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że Lublinianka jak Wieniawa Lublin powinny stworzyć jedną sekcję Wieniawa-Lublinianka Lublin.W zasadzie to porażki z Unią Bełżyce są smutne i wynikają z sytuacji finansowej.Najgorsze że nikt tu nie potrafi znależć sponsorów.Śmieszą mnie Ci co krytykują poczynania zespołów.Z takim budżetem to można sobie nagwizdać.Brakuje osoby od marketingu.Teraz ważne aby jeszcze wydobyć publiczność.I jeszcze żeby mogła przychodzić za drobne pieniążki na stadion.Troszku mi się serce kraje jak taki klub pozwala sobie jako jedyny na bezpłatne bilety.Uruchomcie sekcje studencką.A w zamian drobne treningi dla studentów KUL i UMCS...po drugie wspólpracując z marketami innymi zakładami trzeba stworzyć wspólną ekonomię wsparcia.Samemu nic się nie osiągnie...mam pare pomysłów aby to poszło w dobrą stronę-jednak nie mogę-ich zdradzac jedynie mogę zasugerować.Sznur ciągnie to że brakuje widowni...I niezależnie gdyby nawet byli w 2 lidze.To myślę że tez by z 300-400 osób przychodziło...Z Naszymi klubami muszą się identyfikować Lublinianie a my musicie pomóc na to sobie pozwolić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...