Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rusza nowy serwis piłkarski Lubelszczyzny

Utworzony przez Falcoski, 10 marca 2009 r. o 14:28
Takiej strony brakowało. Mam nadzieję że będzie dużo informacji z III ligi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby ten serwis rozszerzyć o sprawy zakulisowe, np. kto kupil, kto sprzedał mecz, budżety klubów, ogólne koszty pensji i premi zawodniczych. Z dotychczasowych relacji prasowych zwykły śmiertelnik może odnieść wrażenie, że piłkarze grają za friko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z funkcji szefa Euro 2012 został odwołany niejaki Olkowicz z Lublina - zastępca Laty w PZPN, ciekawo jaka był przyczyna. Czy jego mroczna przeszłość związana ze służbą na Podlasiu, czy coś innego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby tylko zapału przy aktualizacji informacji wystarczyło na dłużej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My byśmy chcieli aby było dużo newsów z klas A,B,C. W gazetach przeważnie sięgają tylko do okręgówki i nie ma gdzie poczytać co się dzieje w innych klubach. Strony internetowe w tych klasach to prawdziwa masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślałem, że jak kliknę lubelska klasa A, to będę mógł poczytać newsy dotyczące właśnie klasy A. O niższych ligach jest bardzo mało informacji w mediach i byłem przekonany, że portal "piłka" to zmieni. O drużynach z czuba mogę poczytać w "normalnych gazetach" i na kilkunastu innych portalach. Musielibyście naprawdę się postarać, żebym akurat do Was zaglądał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...