Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Siarka Tarnobrzeg – Motor Lublin 1:2. Czołówka coraz bliżej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 października 2019 r. o 17:36 Powrót do artykułu
Wyobrażcie sobie kibice Motoru jak szaman na dnie zalewu z łbem do góry z wściekłością buja się i faluje w "rytmie" fal. To jest miód dla mojego serca. Tak trzymać Motor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby wynik był odwrotny, to komentarzy byłoby jak mrówek. A tak? Co teraz te wszystkie pryszczate niemoty mają napisać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gra Motoru bardzo słaba ale ważne że Siarka zagrała jeszcze gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddałem ❤️ za drużynę oddałem ❤️ i swą krew i wierzę że kiedyś zasłynie nasz klub nasz RKS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...czyli cos sie ruszylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby wynik był odwrotny, to komentarzy byłoby jak mrówek. A tak? Co teraz te wszystkie pryszczate niemoty mają napisać?
 Kundle boją się aby nie podzielić losu szamana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co mamy ich na rękach nosić, bo udało się wygrać dwa kolejne mecze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak obiecałem tak zrobiłem- rodzina najważniejsza - szaman w betonowych butach w zalewie Forza Motor:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co ,dalej myslicie,ze w internecie jestescie anonimowi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I czym sie podniecacie. I tak patalachom zabraknie standardowo 2-3 pkt do awansu. Po dotychczasowych kolejkach i frajersko starconych punktach i tak bedzie gdzie szukac tych straconych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratki dla ŻÓŁTO BIAŁO NIEBIESKICH. Jutro fajnie by było żeby Stal Kraśnik urwała chociaż 2 punkty rezerwom Korony, chociaż łatwe to nie będzie bo zapewne Korona ze względu na przerwę z związaną z grą reprezentacji wystawi praktycznie pierwszy skład Korony Kielce przeciwko Stali Kraśnik, ale trzeba mieć nadzieję że jednak Stal coś ugra w Kielcach. A w najbliższą sobotę jazda z k*rwami Motorze jazda z k*rwami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Ch. i co wylizałeś sobie jajka czereśniaku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sokolowski japa koniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I czym sie podniecacie. I tak patalachom zabraknie standardowo 2-3 pkt do awansu. Po dotychczasowych kolejkach i frajersko starconych punktach i tak bedzie gdzie szukac tych straconych.
 Kali być głodny, Kali chcieć jeść. Następny analfabeta który nie potrafi poprawnie "sklecić" zdania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I czym sie podniecacie. I tak patalachom zabraknie standardowo 2-3 pkt do awansu. Po dotychczasowych kolejkach i frajersko starconych punktach i tak bedzie gdzie szukac tych straconych.
Kali być głodny, Kali chcieć jeść. Następny analfabeta który nie potrafi poprawnie "sklecić" zdania.
 Doktorze Miodek wybacz mi mój analfetabetyzm, ale jestem tylko zwykłym kibicem Motoru. Nadto zwracam Doktorowi uwage, iż przed słowem "który" należy wpisać przecinek. Studenci powinni sie wstydzić takiego "doktóra"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratki dla ŻÓŁTO BIAŁO NIEBIESKICH. Jutro fajnie by było żeby Stal Kraśnik urwała chociaż 2 punkty rezerwom Korony, chociaż łatwe to nie będzie bo zapewne Korona ze względu na przerwę z związaną z grą reprezentacji wystawi praktycznie pierwszy skład Korony Kielce przeciwko Stali Kraśnik, ale trzeba mieć nadzieję że jednak Stal coś ugra w Kielcach. A w najbliższą sobotę jazda z k*rwami Motorze jazda z k*rwami.
 A Stal urwała nie dwa a trzy punkty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Motor! Oby tak dalej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygrana fartem,a dzisiaj porażka z Koroną i wszystko wraca do normy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...