Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Słowenia - Polska 2:0. Pierwsza porażka w eliminacjach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 września 2019 r. o 06:26 Powrót do artykułu
Dziadowizna !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompromitacja wstyd dziadostwo siedzieć w domu na mistrzostwach świata pokazali juz słabszych drużyn nie ma nie kompromitujcie się szkoda tego oglądać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łuny i z Motorem by przegrały.:...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompromitacja, za podobna wylecial duzo lepszy trener od Brzeczka czyli Leo no ale rudy brzeczyslawa nie wywali bo to funfle i sitwa. Pilkarzyki i oczywiscie fanatyczni kibole zrzucaja wine na sedziego i nieuznanego gola a prawda jest takaa, ze Polska powinna ten mecz przegrac 1 / 0 -4 / 5 wtedy byloby sprawiedliwie takze niech sie ciesza, ze tak malo w d dostali. Lewus, Piatek, Krycha k... wielcy gwiazdorzy a skladnej akcji nie potrafia przeprowadzic, reszta prawie nie gra w klubach, zenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piłka nożna ogólnie jest piękną dyscypliną ,ale zniechęciłem się do niej, oglądam,głównie jak gra Polska, bo szlag mnie trafia jak te piłkarzyki po byle dotknięciu przez przeciwnika przewracają się jak by ich piorun raził ,a jak padnie bramka to już całkiem robi się padaczka po stronie prowadzących,padają ,zwijają się,pręgują jak by zaraz mieli umrzeć, wiem że to taktyka ale jest to żenujące, tak było we wczorajszm meczu ,ciężko się to oglądało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzęczek będzie trenerem dotąd aż jego siostrzeniec dobije do 150 meczów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Matko Bosko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...