Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sokół czy Piaskovia? W ten weekend poznamy ostatatniego spadkowicza z lubelskiej okręgówki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 czerwca 2019 r. o 12:26 Powrót do artykułu
na pewno nie piaskovia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piaskovia to dobra drużyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piaskovia to ekipa z powiatu świdnickiego, z czego wynika że powinna się utrzymać. A Tomasz Prasnal to wielki marzyciel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TUR już nie ma szans na utrzymanie? Dawno nie zaglądałem do tabeli i nie wiem jak wygląda sytuacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka spostrzeżeń: Rafał Wiącek trener Avii II to były zawodnik Piaskovii Paweł Pranagal trener Świdniczanki to kolega Wiącka z Avii Moim zdaniem Sokół poleci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w takiej sytuacji mecze nie powinny być rozgrywane o tej samej godzinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje typy na te mecze: Świdniczanka - Sokół 4:0, Avia II - Piaskovia 2:3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swidniczanka sokół 3-0 avia - piaskovia 0-3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze w tamtej rundzie Avia II nie była wzmocniona zawodnikami z pierwszej drużyny i przejechała się po piaskovii i to jeszcze u nich. Po drugie jak ktoś by znał sytuację od środka to zawodnikom Avii bardzo zależy na tym żeby piaskovia poleciała do A klasy, wiec radził bym sie wziąć sie w garść , a nie liczyć na to że nikt nie spadnie z pierwszego zespołu. Po trzecie i ostatnie tak jak wcześniej wspominałem nikt z Avii II nie odpuści i będzie robił wszystko by wygrać ten mecz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prasnal KUTASIE przez ciebie sokół w a klasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piaskovia niech leci , komu na tych ogórkach zależy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sokół wygrał 2:1 więc spada Piaskovia. I wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto widział mecz w Świdniku Dużym ten może wyciągnąć sobie pewnie wnioski! Bardzo smutne wnioski. Kibice Świdniczanki nie dajmy się ogłupić !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Hieronima,gościu masz jakiś problem do Tomka to mu powiedz w oczy,łajzo nigdy nie osiągniesz w życiu tyle co on...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...