Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sokół Sieniawa - Motor Lublin 0:0. Wyjazdy im nie służą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 września 2019 r. o 19:32 Powrót do artykułu
Motor to je potenga.. Motor najlepszy jest.. Może zmienić nazwę na np. Unia Lublin (w nawiązaniu do Unii Lubelskiej) albo Naprzód Lublin albo Czopki Lublin.. Może pod inną nazwą pójdzie lepiej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mumy wszystko potencjał Arenę mumy żel mumy kibiców mumy(1500) 350.000(tys.miszkancow)wygrywumy z każdem... P.Bonku nie do się awonsu załatwić bo num sie należy od razu do Ekśtraklasy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry wynik z potentatami z Sieniawy. Ważny punkt w kontekście walki o utrzymanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generalnie mecze u siebie także im nie służa, wogóle gra w piłkę także Motorowi nie służy. Drużyna powinna zostać wycofana z ligi i skupić się na treningach na bocznym boisku Areny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czopki Cebularze Lublin dobra nazwa!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sieniawa mnie zawiodla. Jako jedyni zwalili mi kupon u buka. Mieliscie wygrac ze Szparagusem i co? A tak... Cenny punkt dla Siarowoli a ja nie zarobilem 500 zeta :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musimy się przyzwyczaić ze ta drużyna nie gra o awans więc trzeba uznać za sukces że przywiozła punkt z ciężkiego wyjazdu. Brawo Motor. Myślę ze jak będą punktować na wyjazdach to się utrzymają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze nad wami j......k.......pozdAVIAmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co teraz zrobi trener bo już oddał się do dyspozycji zarządu. A Pan Prezydent niech jeszcze suknię groszek bo jakoś chłopakom nie idzie może podnieść kontrakty bo nie ważny jaką kasę dostaną to my wszyscy musimy za to zapłacić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władcy wschodu Nowotaniec i Zabierzów pamiętają jak się po cebularzach rozjeżdżają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelski pies to kto to k..wa jest Czekam na odpowiedź....Bezmózgowce czekam.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny panie prezydencie moja oferta nadal aktualna. Za połowę pensji pozal się Boże prezesa zbuduję panu drużynę na II ligę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten cenny punkt wydarty Sieniawie być może pozwoli na utrzymanie III-ciej ligi ale droga jeszcze daleka ogon tabeli coraz bliżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sieniawa mnie zawiodla. Jako jedyni zwalili mi kupon u buka. Mieliscie wygrac ze Szparagusem i co? A tak... Cenny punkt dla Siarowoli a ja nie zarobilem 500 zeta :-(
 Postawiłeś na Sokoła??? Trzeba było dobrze sprawdzić, na remis był wyższy kurs :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No gdzie jesteście Bezmózgowce??!Brak argumentów.....Wasz Wielki "Czopek" LUB znowu dał d...y. Korona .i inne według Was nie awansują Wy napewno.....Znowu dacie d...y. Zawsze dawaliście d.. py i dacie po raz kolejny.... ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie jaki jest problem tego klubu? Spójrzcie na Piotrka Darmochwała to wszystko wyjaśni. Chłopak poszedł do Avii na pół roku na wypożyczenie, odbudował się i rozegrał bardzo dobrą rundę. Motor dostał spowrotem gotowego zawodnika na III ligę. I co? Chłopak gra ogony bo musi grać zaciąg piłkarzy którzy przyszli przed sezonem. A Piotrek pójdzie na odbudowanie na zimę do Avii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje treningi na zakolach na al. Zygmuntowskich, tak trenował swego czasu Motor, bo nie było innych warunków i wygrywał mecz za meczem. Kwestia jest tylko taka, że tamci chłopcy posiadali jedna ważną, niezbędną cechę, a mianowicie charakter. Dodatkowo każdy z nich indentyfikował się z miastem i klubem. To co dzisiaj dzieje się w klubie dobrze określa zdanie jednego pseudoministra za czasow peło...ch...,dupa i kamieni kupa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heroizm tzw Motoru jest imponujący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zeus jebał cię pies świdnicki kundlu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sieniawa mnie zawiodla. Jako jedyni zwalili mi kupon u buka. Mieliscie wygrac ze Szparagusem i co? A tak... Cenny punkt dla Siarowoli a ja nie zarobilem 500 zeta :-(
 Jakie 500 złotych? Jak ty kundlu za złotówkę zagrałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...