Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sokół Sieniawa - Motor Lublin 1:0. Pierwsza porażka w tym roku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 kwietnia 2019 r. o 19:20 Powrót do artykułu
***parafiaszarowola.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy i gratulujemy awansu piłkarzom Motoru Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tam kibole przybijacze-piąteczki przybite?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trener Góralczyk ma propozycje z wyższych lig jak również z lig kobiecych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podhale ma dalej trudny terminarz ze stalą na wyjeździe i motorem pozatym gra teraz resztę meczy z czołówką ligi ale fakt faktem 7 punktów i 4 do stali to dużo, można powiedzieć że ten sezon pozamiatany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli nie będzie awansu ten sztuczny twór zwany Spartakusem/Motorem się rozsypie, już dziś wiadomo o co najmniej 3 dużych sponsorach którzy odchodzą po sezonie, w przypadku kolejnego braku awansu mówi się też o znacznym przykręceniu kurka z kasy miejskiej, oj idą ciężkie czasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Awons mata pewny Szarowolce-cebularze... Klatwa trwa i trwac bedzie..... kibice piszta o awansie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Auuuu motur auuuu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze kilka porażek w tej rundzie zanotujemy kasa się skończyła są zaległości płacowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor....brać się do dzieła chce was oglądać w tv
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sokół Sieniawa moim przyjacielem jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#NaWschodzieJestTylkoWstyd Dno i żenada. Ten klub to wstyd dla miasta. Ja żądam żeby odciąć tym patałachom finansowanie z miasta i przerzucić na Lubliniankę, MKS i koszykówkę oraz żużel. A tych parchów na Kresowa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było w Sieniawie zapalić światło bo motor przy świetle dziennym nic nie widzi. Za to w Lublinie chętnie płaci się za światło piękne szatnie i boisko. Kiedy się to skończy ? Może na Kresowej się obudzą. A może niech startują do europarlamentu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po awansie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w MacDonald No i fajnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy prezes Bartnicki już płakał czy dopiero zamierza ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Awans pewny kiedy feta i szampany.?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pier....le nie jadą już K....a ile lat mam czekać na wyższą ligę????? W tej dziurze kto chce awansować płaci !!!! Ile mam pisać że trzeba się najpierw dogadać z klubami na Lubelszczyźnie a nie pluć na siebie a na Podkarpacie z walizką się jedzie Z tego 3 ligowego g.....na nigdy nie wylezą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako kibic piłki nożnej pisałem na początku rundy rewanżowej że Spartakus vel Motor nie jest faworytem do awansu. Wskazywałem na Stal i Podhale i moje słowa stają się prawdą schody dla tego tworu z Lublina dopiero się zaczną. Szkoda tylko tych pieniedzy bo wychodzi na to jak by je wrzucić do Bystrzycy. Gratulacje dla lubelskich znawców piłki nożnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahah i kolejny spalony sezon. Juz po awansie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...