Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spektakularny sezon Stali Kraśnik zakończony na piątkę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 czerwca 2018 r. o 19:09 Powrót do artykułu
I co dalej 200 tys. tylko miasto może sponsor a jak się wypnie... Może lepiej nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sponsor myślę że będzie, dajmy troszkę czasu ostygnac zarządowi po obecnym sezonie.Do Lipca się wszystko wydeklaruje.To co chłopaki zrobili- Wielki Szacunek Ave FKS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trole z Hetmana nie interesujcie się budżetem STALI, pilnujcie swojego bo wam wyparuje..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz Kraśnika gadał wczoraj pod CKiP jak to wprowadził program naprawczy w 2011 roku dla Stali. Ja pamiętam jak przed ostatnimi wyborami biegał z szalikiem po stadionie za głosami. Później przyszedł czas gdy było blisko rozwiązania klubu, a on przysłał człowieka z Rady Sportu, który o mało nie rozłożył klubu. Teraz jest awans i znów się pokazuje jaki to fan Stali buhahaha. Jak widać sukces ma wielu ojców. Kto im wczoraj uwierzył? Ja nie. Teraz słyszę, że dali 200 tys. z UM Kraśnik na klub. Mi jako mieszkańcowi jest wstyd za tych ludzi. P.S. Ogromny szacunek dla ludzi z zarządu za to co zrobili i robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo cały Kraśnik. I władza i mieszkańcy. Takiego optymizmu i dobrego działania nie ma lepszego w całym regionie. Nic dziwnego, że w takim uroczym klimacie piłkarze z Kraśnika złapali wiatr w plecy. I chcą a może już kontynuują wyniki swych poprzedników sprzed lat. Był taki mecz decydujący o awansie do 2 ligi ( tej mocnej bez wycierania gumką jednej kreski ), który odbył się w Pabianicach i..... kalosz uznał gola gospodarzom, którego faktycznie nie było i.... Stal byłaby w innym miejscu na mapie polskiego futbolu gdyby nie zwykły, niezwykły kalosz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej jak politycy podpinają się do sukcesów..oczywiście gratki dla Stali za awans. Szkoda tylko że klub ma tak mało kibiców,nie wspomnę o fanatykach których nie ma wcale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez dobrego zarządu i tak by nic z tego nie było brawa dla Stali Kraśnik i już!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik nie ma pieniędzy na 3 ligę i koniec dyskusji. Trzech kopaczy odejdzie niekoniecznie do wyższej ligi i wylądujecie z ręką w nocniku. Koniec podniety!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...