Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprzedał Motor Lublin za 7 tysięcy złotych

Utworzony przez gall, 31 grudnia 2008 r. o 13:51
stadion im nowy zbudujcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROMEK-PEDAŁ MOTOR SPRZEDAŁ, A TO PODOBNO TAKI GENIALNY TRENER I FACHOWIEC...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz czas na Szkutnika,pewnie sra w gacie ze strachu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
że w aferze korupcyjnej po raz pierwszy pojawia się wątek dotyczący naszego klubu.Chyba pierwszy a nie ostatni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nędza,wstyd,żenada czuję się cały obolały chociaż to nie moja sprawa.Spsiało wszystko i już.!!!!!!!!!!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po obejrzeniu filmu "Piłkarki poker" przestałem kibicować piłce nożnej,ten niby sport dla mnie nie istnieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pamiętacie 2-0 z koroną ,szybki karny dla Motoru,bramkarz korony wyleciał...mecz też prawdopodobnie ustawiony...awansowała cracovia.Rok pózniej korona....a pamiętacie jak Motor miał awansowac i słynny mecz z avią i sezon że dopóki grał 1 skład drużyna przegrywała kiedy nie miała przegrać zrobili czystkę i Motor zaczął grać rezerwami iszedł jak burza.Pamiętny był tez gfinisz z gorzycami.Motor przegrał w gorzycach...ale wygrywał chyba ostatni mecz z hetmanem chyba w zamościu...gorzyce chyba przegrywały.I stał się cud hetman dostał z kapelszua kranego....Motor nie zajął barażowego miejsca.Mecze prawdopodobnie były ustawiane tu i tam.Heko czermno i jego prezes chwalący się że super zna wita ż tego co teaz siedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Łęcznej.Kocham 'Górnika',ale Motor też mi bliski!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy to jeden dębiński i jedna nożna? sa inni specjaliści w tym wasz ulubiony Broniszewski specjalista od cudownych utrzymań druzyn w lidze a teraz będzie Gorzów ratował. Jak wyratuje teraz, to uszanowanie. Aha jest jeszcze Pan Milczuk he, he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na meczu lewartu z koroną w tym samym sezonie w III lidze korona wogóle nie dawała rady a była na pierwszym miejscu ale oczywiście karny z rękawa załatwił sprawe dla korony. śędziowie na 100% też byli wtedy kupieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...