Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stal Poniatowa – Orlęta Łuków 0:2, Dwudziesty piąty mecz bez porażki

Utworzony przez łuków, 21 maja 2012 r. o 09:20
jak mozna oplatac tekie głupoty , winien zarząd , bramkarz, kibice mapety ale nie kopacze , 'piłkarze"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SRALI MUCHY BĘDZIE WIOSNA - przyjdż i uzdrow to wielki uzdrowicielu jak jesteś takim znawcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
SRALI MUCHY BĘDZIE WIOSNA - przyjdż i uzdrow to wielki uzdrowicielu jak jesteś takim znawcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
działałem i jestem znawcą i ale z takimi matołami niby pilkarzami nie mam przyjemnosci dla was liczy sie tylko KASA za co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisz dalej działaczu a w nastepnej rundzie sam wyjdziesz i pokasz na co cie stac.Ładnie obrażasz a i tak kazdy wie kim jestes .Widać twoją kulturę i szacunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka kasa chlopie ? prezcież wszyscy wiedzą że chłopaki grają za darmo.Zapłaciliście ze 3 premie które im się należały za zwycięstwa choćby z łęczną i płaczesz że tylko kase chcą.Ciekawe kto tu jest pazerny na kase?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyznaj się lepiej buraku ile wypłaty z klubu doisz a nie jedziesz tych którzy w tym klubie są od zawsze i oddają za niego własne zdrowie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w poniatowej sami amatorzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...