Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stal Poniatowa – Orlęta Łuków 0:2. Orlęta się nie podpalają

Utworzony przez kola, 6 kwietnia 2014 r. o 20:34
najlepszy byl gruby maly ochroniarz o radosnym wyrazie twarzy ,chyba nie zapamietal wyniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny redaktor zapomniał dodać, że piłkarze ze Stali Poniatowa zaprezentowali sie w strojach II ligowca- Motor Lublin. Orlęta Łuków mają satysfakcje, że wygrali z II ligowcem. Piłkarze Stali mogą się pochwalić rozegraniem meczu w barwach Motoru Lublin. Sędziowie oraz obserwator LZPN nie widzieli problemu, że piłkarze gospodarzy grają z logo Motoru na piersi i wyraźnym napisem MOTOR LUBLIN na plecach.   Poniatowscy kibice przełkneli kolejną pigułkę goryczy, zaserwowaną przez zarząd żółto-niebieskich. Ciekawy jestem jak zareagują kibice z Koziego Grodu na wieść, że IV ligowiec ich hańbi?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zarząd spełnia życzenia kibiców :) dzieci krzyczą Motorowa Poniatowa więc proszę bardzo jest i Motor :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to mozliwe?za to jest kara...ktoś za to odpowie...ta druzyna nie ma zadnej przyszłosci..gwiazdeczki z lublina...kto na to pozwala..tyle kasy dostaja i co?na stroje was nie stac?zlikwidowac druzyne i zaczac od nowa tak jak robily to inne kluby..tecza czy zamosc,pozbyc sie działaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam się zlikwiduj!   nie trzeba nic likwidować, by podziękować: - zarządowi, - trenerowi, - zawodnikom przyjezdnym.   !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zarząd spełnia życzenia kibiców :) dzieci krzyczą Motorowa Poniatowa więc proszę bardzo jest i Motor :)
  Stal Poniatowa w życiu nie była tak Motorowa jak w tą niedzielę.... ale wystarczy tej ironi.   Zarząd z nowym prezesem na czele szukają nowego dna dla Stali Poniatowa (odnoszę wrażenie, że nawet klasa "A" może się dla nich okazać zbyt wysoką poprzeczką). W niedzielę po meczu zostałem wyrzucony z biura klubu, gdy próbowałem uzyskać informację kto jest odpowiedzialny personalnie za to, że nasi piłkarze wystąpili w koszulach Motoru. Skąd takie koszulki wzięły się w klubie? Co za idiota zaproponował włożenie tych koszulek na ligowy mecz? Gdzie był trener, prezes, kierownik klubu, gdzie rozum samych piłkarzy? W zeszłym roku budżet wynosił 170.000zł, w tym roku 150.000zł, a oni nie są w stanie wygospodarować od 5-7 lat pieniędzy na nowy komplet strojów dla pierwszej drużyny.   Zarząd nadal twierdzi, że stoi mocno na nogach- ja powtarzam z uporem maniaka ONI SĄ ODERWANI OD RZECZYWISTOŚCI.   Gdzie jest nadzór miasta nad wydatkami stowarzyszenia? co roku przyjmują rozliczenie (sprawozdanie finansowe)- nie weryfikując wydatków klubu. Czas najwyższy rozpierd*lić to szambo, ale wszyscy muszą mieć świadomość, że w tym gówn*e zostaną wymazane obecne i byłe: - zarządy oraz prezesi stowarzyszenia MKS Stal Poniatowa, - komisje rewizyjne, które zatwierdzały nieprawdziwe sprawozdania finansowe - władze miasta oraz organy UM, które przyjmowały w ciemno bilans nie weryfikując tych wydatków i dokumentów.   Jestem ciekawy jak Pani Burmistrz ustosunkuje się do moich pytań?!?! Zainwestowano w granicach miliona złotych w obiekt sportowy na 11 listopada. Zainwestowano dziesiątki tysięcy złotych w boiska sportowe przy gimnazjum i szkole podstawowej. Co roku tysiące złotych z budżetu miasta są przeznaczanie na szkolenie młodzieży w MKS Stali. Astronomiczne nakłady finansowe na infrastrukturę i szkolenie, a w niedzielnym meczu występuje 3-4 wychowanków Stali w koszulkach Motoru Lublin. Kto odpowiada za ten burd*l? Gdzie jest nadzór miasta nad stowarzyszeniem, któremu przeznacza się znaczne środki publiczne? Kto personalnie za to odpowiada w UM?   WSTYD I HAŃBA....   W cale się nie dziwie, że zarząd oraz księgowa zapiera się rękoma i nogami, aby nie udostepnić dokumentacji finansowej stowarzyszenia jego członkowi, chociaż mam do tego pełne prawo.   Proszę nie wypowiadajmy się anonimowo w tak ważnych sprawach.   Pozdrawiam Przemysław Pizoń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stal Poniatowa w życiu nie była tak Motorowa jak w tą niedzielę.... ale wystarczy tej ironi.   Zarząd z nowym prezesem na czele szukają nowego dna dla Stali Poniatowa (odnoszę wrażenie, że nawet klasa "A" może się dla nich okazać zbyt wysoką poprzeczką). W niedzielę po meczu zostałem wyrzucony z biura klubu, gdy próbowałem uzyskać informację kto jest odpowiedzialny personalnie za to, że nasi piłkarze wystąpili w koszulach Motoru. Skąd takie koszulki wzięły się w klubie? Co za idiota zaproponował włożenie tych koszulek na ligowy mecz? Gdzie był trener, prezes, kierownik klubu, gdzie rozum samych piłkarzy? W zeszłym roku budżet wynosił 170.000zł, w tym roku 150.000zł, a oni nie są w stanie wygospodarować od 5-7 lat pieniędzy na nowy komplet strojów dla pierwszej drużyny.   Zarząd nadal twierdzi, że stoi mocno na nogach- ja powtarzam z uporem maniaka ONI SĄ ODERWANI OD RZECZYWISTOŚCI.   Gdzie jest nadzór miasta nad wydatkami stowarzyszenia? co roku przyjmują rozliczenie (sprawozdanie finansowe)- nie weryfikując wydatków klubu. Czas najwyższy rozpierd*lić to szambo, ale wszyscy muszą mieć świadomość, że w tym gówn*e zostaną wymazane obecne i byłe: - zarządy oraz prezesi stowarzyszenia MKS Stal Poniatowa, - komisje rewizyjne, które zatwierdzały nieprawdziwe sprawozdania finansowe - władze miasta oraz organy UM, które przyjmowały w ciemno bilans nie weryfikując tych wydatków i dokumentów.   Jestem ciekawy jak Pani Burmistrz ustosunkuje się do moich pytań?!?! Zainwestowano w granicach miliona złotych w obiekt sportowy na 11 listopada. Zainwestowano dziesiątki tysięcy złotych w boiska sportowe przy gimnazjum i szkole podstawowej. Co roku tysiące złotych z budżetu miasta są przeznaczanie na szkolenie młodzieży w MKS Stali. Astronomiczne nakłady finansowe na infrastrukturę i szkolenie, a w niedzielnym meczu występuje 3-4 wychowanków Stali w koszulkach Motoru Lublin. Kto odpowiada za ten burd*l? Gdzie jest nadzór miasta nad stowarzyszeniem, któremu przeznacza się znaczne środki publiczne? Kto personalnie za to odpowiada w UM?   WSTYD I HAŃBA....   W cale się nie dziwie, że zarząd oraz księgowa zapiera się rękoma i nogami, aby nie udostepnić dokumentacji finansowej stowarzyszenia jego członkowi, chociaż mam do tego pełne prawo.   Proszę nie wypowiadajmy się anonimowo w tak ważnych sprawach.   Pozdrawiam Przemysław Pizoń
księgowa opiera się nogami ale o wersalkę , a rękami trzyma się fotela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Przemku , jaki Pan ma problem z tym tematem , przecież tej Pani z ratusza i tak  nikt nie przetłumaczy,ona myśli jak Ci z zarządu, bo ona ich namaściła i teraz się do błędu  nie przyzna.Jedynie co Panu mogę podpowiedzieć, to ,to że trzeba te  
księgowa opiera się nogami ale o wersalkę , a rękami trzyma się fotela
  przekręty i oszustwa złosić do odpowiednich komórek a jakich to Pan na pewno wie, bo inaczej ta Pani będzie Pana olewać ! Bo to jest  nie wiaryogodny człowiek. Jeżeli Pan nie będzie wiedział do kogo zgłosić tą kontrole, to proszę mi tylko na forum napisać to ja Pana poinformuję gdzie to wszystko zgłosić, bo tylko tego się boi!!!!. Reszta jest dla niej pestką!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Przemku , jaki Pan ma problem z tym tematem , przecież tej Pani z ratusza i tak  nikt nie przetłumaczy,ona myśli jak Ci z zarządu, bo ona ich namaściła i teraz się do błędu  nie przyzna.Jedynie co Panu mogę podpowiedzieć, to ,to że trzeba te     przekręty i oszustwa złosić do odpowiednich komórek a jakich to Pan na pewno wie, bo inaczej ta Pani będzie Pana olewać ! Bo to jest  nie wiaryogodny człowiek. Jeżeli Pan nie będzie wiedział do kogo zgłosić tą kontrole, to proszę mi tylko na forum napisać to ja Pana poinformuję gdzie to wszystko zgłosić, bo tylko tego się boi!!!!. Reszta jest dla niej pestką!..
Pan Przemysław ,zna sie na przekrętach bo tez krecił lody  hahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Przemku , jaki Pan ma problem z tym tematem , przecież tej Pani z ratusza i tak  nikt nie przetłumaczy,ona myśli jak Ci z zarządu, bo ona ich namaściła i teraz się do błędu  nie przyzna.Jedynie co Panu mogę podpowiedzieć, to ,to że trzeba te     przekręty i oszustwa złosić do odpowiednich komórek a jakich to Pan na pewno wie, bo inaczej ta Pani będzie Pana olewać ! Bo to jest  nie wiaryogodny człowiek. Jeżeli Pan nie będzie wiedział do kogo zgłosić tą kontrole, to proszę mi tylko na forum napisać to ja Pana poinformuję gdzie to wszystko zgłosić, bo tylko tego się boi!!!!. Reszta jest dla niej pestką!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Panie Przemku , jaki Pan ma problem z tym tematem , przecież tej Pani z ratusza i tak  nikt nie przetłumaczy,ona myśli jak Ci z zarządu, bo ona ich namaściła i teraz się do błędu  nie przyzna.Jedynie co Panu mogę podpowiedzieć, to ,to że trzeba te     przekręty i oszustwa złosić do odpowiednich komórek a jakich to Pan na pewno wie, bo inaczej ta Pani będzie Pana olewać ! Bo to jest  nie wiaryogodny człowiek. Jeżeli Pan nie będzie wiedział do kogo zgłosić tą kontrole, to proszę mi tylko na forum napisać to ja Pana poinformuję gdzie to wszystko zgłosić, bo tylko tego się boi!!!!. Reszta jest dla niej pestką!
ŚWINIO nie  podszywaj sie pod nazwisko ,wiedząc ze człowiek leży chory w szpitalu
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Jakie nazwisko ,najpierw naucz się czytać co jest napiasanie analfabeto :P  
 
 
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...