Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stal Poniatowa - Podlasie Biała Podlaska 0:3, kontrowersyjny spalony

Utworzony przez xxx, 20 marca 2011 r. o 21:13
IV liga, IV liga - Wioseczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POWIETRZE NIE USZLO TYLKO BYLO PRZEWIDZIANE NA PIERWSZA POŁOWĘ BYLEM NA MECZU WYPACZENIA WYNIKU NIE BYLO TO NIE JEST STAL TO JEST DREWNO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem ze slaska ladny stadionik bardzo kameralny boisko jak na ten okres pogodowy niezle ale to co na murawie to zenada profanacja sportu zwanego pilka nozna to jest poziom najnizszej ligi to chyba jest b klasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcia z meczu: http://galeria.stalowcy.com/thumbnails.php?album=162
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OKIEM KIBICA: Różnież byłem na meczu Stali Poniatowa z Podlasiem... Mój komentarz jest następujący: po wypowiedziach trenera Stali, pana Jasika sądzę iż oglądał inny mecz. Można zrozumieć, że warunki były naprawde cieżkie i był to pierwszy mecz po dlugiej przerwie zimowej... lecz to tyczyło się dwóch drużyn. Stal nie miała żadnego pomysłu na gre ani razu nie probowali rozegrać piłki od tyłu ( rozumiem warunki) jednak czasami obroncy mieli na to naprawde bardzo dużo miejsca, widać było bojaźń brak operowania piłką (poza prawym obrońcą) To chyba mogą stwierdzić środkowi pomocnicy Stali, że tak się w piłke grać nie da. Nie widziałem zadnej koncepcji, proby utrzymania się przy piłce , szukania i tworzenia trojkątów na boisku, wymiany chociaz kilku podań i zmiany kierunku gry co przeciez stal powinna robić jeśli chce się utrzymać w III lidze i czego im życzę! Stal ma bardzo okrojoną kadrę dlatego dziwi mnie brak mądrości taktycznej i odpowiedzialności jak dla mnie w wielu sytuacjach bylismy spoznieni brakowało także asekuracji i poszanowania piłki, gdyby nie Wyroślak grający wysuniętego napastnika Stal by nie istaniała w grze ofensywnej( szacunek bo solidnie popracował). Inaczej natomiast grało podlasie, które praktycznie każdą akcje inicjowało od tyłu i szukalo gry do boku, starało sie "trzymać piłke" mimo wielu niedokładnosci widać było w wiekszosci pomysł na gre, chęć gry w pilke= podanie i wyjscie na pozycje, niby podstawa a jednak..., probowali grac pilki przekątne na wolne pole akakować skrzydłami,WYMIENIALI pilke miedzy sobą..u nas większości gra opierała sie na sile fizycznej i dynamice "Jerzyka" do ktorego adresowane bylo wiekszość pilek (niedokładnych baboli lejących górą). Nie zgodzę się także ze zmianami jakich dokonał trener Stali nie wiem co chciał przez nie osiągnać i dlaczego nie zdjąc np W.Boniaszczuka, ktory w debiucie zagral słabo( nie wiem kiedy oddal te groźne strzały, wiem jedno stracił wiele prostych pilek i naprawde mało dawał druzynie) i na koniec jeszcze jedna zgryzota, która mnie bardzo martwi nie slyszałem żadnej konstruktywnej podpowiedzi podpowiedzi od trenera Jasika (bliżej, wyjdzcie, skrocmy pole, grajmy piłką) ,nie widziałem też zeby denerwował sie gdy któs mógł grać w piłkę a kopał babola do przodu i gdy ktos tracił prostą piłkę. Słyszalem za to, że bardzo koncentrował sie na spalonym( ktorego moglo nie być) i nieuznanej bramce. Moim skromnym zdaniem nie był obiektywny, nie patrzył na styl gry i obraz calego spotkania. to zabrzmialo jak chęc zepchnięcia odpowiedzialności za wynik na sędziego... ja rozumiem nerwy i presje wyniku ale myslalem, że pomysl i pewne wartosci będą ponad to zawiodłem się. Jeszcze jedno chodz nie wiem czy ktos zdołał to przeczytać do końca(sory za błędy) Trener Podlasia wygrywając 3;0 na wyjezdzie nie chwali swoich zawodników i mimo duzej roznicy poziomu w grze miedzy Podlasiem a Stala, twierdzi, że do poprawy jest wiele rzeczy. To też chyba daje niepokojący obraz tego co sie dzieje.. Nic z tej wypowiedzi nie mialo uszczypnąć, druzyny z Poniatowej może otworzyć oczy lub pokazać obraz z zewnątrz mam nadzieje, że w następnych meczach będzie lepiej .. Pozdrawiam "4"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO NA TO PREZES JANEK CAPAŁA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz za mało kasy dała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego też nie było za co kupić przy najmniej z ośmiu graczy ale na nowe piłki starczyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A także może jakiegoś Orzeszka i były by wyniki i pewne utrzymanie,ale wszystkiemu winna Gmina gdyż nie dała tyle kasy ile my chcieliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A.M. napisał:
A także może jakiegoś Orzeszka i były by wyniki i pewne utrzymanie,ale wszystkiemu winna Gmina gdyż nie dała tyle kasy ile my chcieliśmy.
chodą sluchy że zmienili tez asy kierownika zespołu ( nie bylo na ławce ) byl inny pan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...