Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stal Poniatowa składa się w całość

Utworzony przez Serbinowiak, 12 marca 2013 r. o 09:42
Stal się składa w całość i złoży się jak scyzoryk. Taki powinien być tytuł. Ten zarząd nie jest w stanie ułożyć kostki Rubika a bierze się za składanie drużyny. Oni to mogą się złożyć jedynie na flaszkę. Nikt z poważnych zawodników nie dołączy do zbieraniny i jednego grajka bez honoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe teraz na powaznie..Stalówke teraz czeka arcycięzki SPARING z Sygnałem Lublin...heheh i wes tu sie nie smiej..WASZE miejsce jest w A klasie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nikt inny nie chce grac z wami sparingu tylko Sygnał przecież dopiero taki sparing był.Pewnie zarzad chce wygrać ostatni mecz w swojej kadencji bo na kolejne zwyciestwo długo przyjdzie nam czekać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieniacze morda w kubel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda mi tej stali..zabrac te swińie z zarzadu od koryta ...bo aby pija za nasźe pieniadze i do kieszeni nawzajem kase pchaja i niech nie mówia ze oni z tego nic nie maja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grają z Sygnałem Lublin a za miedzą jest też Sygnał Chodel. Sygnał to Sygnał, podobny poziom reprezentują. to co tam daleko szukać, Tym bardziej. że już niedługo będą grali w tej samej klasie rozgrywkowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha co to za tytuł ? złoży się po pierwszych 4 kolejkach , spadek murowany z tymi juniorami anty talentami .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jejku ale sie porobilo za naszych czasów gra w stali to był niesamowity zaszczyt a teraz po tym co ci ludzie z zarzadu tworza to wstyd grać w tych barwach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarząd Stali chyba wziął się do roboty, bo przestali odpisywać z braku czasu. Brakuje mi na forum odpowiedzi rosyjskojęzycznych i podpisywanych 123. Chyba skutecznie udało nam się wyciszyć tych Panów. Priorytety klubu : 1- utrzymanie stanowisk, 2- wprowadzenie drużyny do klasy A 3- pozbycie się kibiców / bo tylko potrafią krytykować/ 4- zmiana nazwy klubu na "Klęska Poniatowa" 5- ogłoszenie upadłości 6- podanie się do dymisji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i punkt 7 - podniecanie się drużyną dziewczyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a z kim tu deb***iuszu prowadzic dyskusje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8- odpoczynyek w areszcie sledczym za KRECENIE fakturami hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hangedc very napisał:
8- odpoczynyek w areszcie sledczym za KRECENIE fakturami hehe
9. Kopa w doope deb***om, ktorzy zabieraja głos, nie znając faktów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto kopem wojuje od kopa ginie. Sami się wkopujecie w bagno nie mając zawodników do gry i pomysłu na uzdrowienie siebie i klubu. Zarząd powinien się zbierać w w świetlicy szpitala meuropsychiatrycznego przy ulicy Abramowickiej w Lublinie. Wyrabiając odpowiednie dokumenty uniknie zbliżającym się nieuchronnie przykrościom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mozna w stsach obstawic pewniaka do spadku w 4 lidze?? Stawiam wszystko na stal hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kto kopem wojuje od kopa ginie. Sami się wkopujecie w bagno nie mając zawodników do gry i pomysłu na uzdrowienie siebie i klubu. Zarząd powinien się zbierać w w świetlicy szpitala meuropsychiatrycznego przy ulicy Abramowickiej w Lublinie. Wyrabiając odpowiednie dokumenty uniknie zbliżającym się nieuchronnie przykrościom.
A co gosciu - brakuje Ci tam towarzystwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szpitala "meuropsychatrycznego", "uniknie zbliżającym się nieuchronnie przykrościom"? - moje wnuki piszą poprawniej - no, ale cóż wymagać od "gościa", który większość czasu spędził w szpitalu "meuropsychiatrycznym"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzystwa mi nie brakuje ale byłoby mi miło i was gościć. Pozwalają tu mięć komputer i można pograć w pongponga. Jest fajnie i prawie jak u was w biurze tylko pić nie pozwalają. Człowiek o nic się nie martwi nie to co u wasSzkoda, że przekładają pierwsze dwie kolejki rozgrywek bo byście mogli wcześniej dołączyć do mnie. Zapraszam- Ordynator oddziału dr Gość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Towarzystwa mi nie brakuje ale byłoby mi miło i was gościć. Pozwalają tu mięć komputer i można pograć w pongponga. Jest fajnie i prawie jak u was w biurze tylko pić nie pozwalają. Człowiek o nic się nie martwi nie to co u wasSzkoda, że przekładają pierwsze dwie kolejki rozgrywek bo byście mogli wcześniej dołączyć do mnie. Zapraszam- Ordynator oddziału dr Gość
Szkoda, że nie jestem w zarządzie tego klubu, ale dam Ci młodzieńcze dobrą radę. Zamiast siedzieć i wypisywać głupoty na forum, weź się za naukę poprawnej pisowni, lub poproś doktora ,żeby Ci zainstalował "edytor tekstów".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak u was grałem to nie przeszkadzała wam moja pisownia. Ale nigdy nie wrócę a od czerwca to mi możecie........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...