Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stal Poniatowa składa się w całość

Utworzony przez Serbinowiak, 12 marca 2013 r. o 09:42
haahah napisał:
idioto ... przecież nie każdy kur*wa mac junior jest talentem , ktory bedzie gral w seniorach . No normlanie ja sie bede smial z twojego komentarza przez noc pewnie Jak taki dobry jestes to pokaż albo napisz swoj obecny klub i swoje statystyki . Pewnie napiszesz OBECNY KLUB: BRAK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROZGONIC TO TOWARZYSTWO ...to są ludzie po podstawówce...jak Miasto może pozwalac im takie cyrki wyczyniac i tak kręcic tymi fakturami , dojazdami itp... pytam jak??? niech ktos mi to wytłumaczy??|CZy nie lepiej te pieniądze nie wiem wydać na dzieci....stworzyc jakąs klase sportową??A nie pakowac cała kase tym ludziom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andrijj napisał:
ROZGONIC TO TOWARZYSTWO ...to są ludzie po podstawówce...jak Miasto może pozwalac im takie cyrki wyczyniac i tak kręcic tymi fakturami , dojazdami itp... pytam jak??? niech ktos mi to wytłumaczy??|CZy nie lepiej te pieniądze nie wiem wydać na dzieci....stworzyc jakąs klase sportową??A nie pakowac cała kase tym ludziom
wtajemniczony idiota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiota to tytuł powieści Fiodora Dostojewskiego natomiast jakich słów należy dobierać w stosunku do ludzi, którzy nie mają żadnego pojęcia o kierowaniu tak zasłuzonym klubem ? Szkoda , że pogoda zimowa przedłuża datę rozpoczęcia rozgrywek bo jestem ciekawy co będzie się działo w klubie. Nie wiem czy jako były piłkarz zgłoszony do rozgrywek będę musiał kupić bilet na każdy mecz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bedziesz musiał kupic bo dla zarządu każdy grosz sie bedzie liczył bo przeciez naobiecywali zawodnikom pieniadze i teraz jak sie wycofają z obietnic??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Idiota to tytuł powieści Fiodora Dostojewskiego natomiast jakich słów należy dobierać w stosunku do ludzi, którzy nie mają żadnego pojęcia o kierowaniu tak zasłuzonym klubem ? Szkoda , że pogoda zimowa przedłuża datę rozpoczęcia rozgrywek bo jestem ciekawy co będzie się działo w klubie. Nie wiem czy jako były piłkarz zgłoszony do rozgrywek będę musiał kupić bilet na każdy mecz.
Z ROS. IDIOT już wtedy Dostojewski Fiodor stwierdził , że tacy się pojawią ale nie przewidział że tylu bedzie w Poniatowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno jest nowy nabytek w stalil.Zawodnik ktory został wypożyczony z SOUTHAMPTON.. Jego tata pochodzi z Polski a mama z londynu....Polskie nazwisko KOWALSKYY Smuda chciał go na euro wziaść ale niestety wtedy studiował na Harwardzie i nie dostał zwolnienia. Teraz wzmocni nasz klub...Brawo udany transfer wkońcu zarzad cos dobrego zrobił..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Idiota to tytuł powieści Fiodora Dostojewskiego natomiast jakich słów należy dobierać w stosunku do ludzi, którzy nie mają żadnego pojęcia o kierowaniu tak zasłuzonym klubem ? Szkoda , że pogoda zimowa przedłuża datę rozpoczęcia rozgrywek bo jestem ciekawy co będzie się działo w klubie. Nie wiem czy jako były piłkarz zgłoszony do rozgrywek będę musiał kupić bilet na każdy mecz.
"Idiota" , to tytuł powieści Fiodora Dostojewskiego. Natomiast, jakich słów należy dobierać w stosunku do ludzi, którzy nie mają żadnego pojęcia o kierowaniu tak zasłużonym klubem? Szkoda, że pogoda zimowa przedłuża datę rozpoczęcia rozgrywek, bo jestem ciekawy, co będzie sie działo w klubie. Nie wiem, czy jako były piłkarz zgłoszony do rozgrywek, będe musiał kupić bilet na każdy mecz. Może teraz bardziej czytelnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wes mapecie odejdz od tego kompa wes sie do roboty jakies.idz trawe kosic albo prac sprzet bo kto wam teraz to bedzie robił??skoro zwolniliscie jedynego porzadnego faceta w tym klubie... Barany zasrane.!!! Siedzicie w tym klubie od rana do wieczory i aby wóda i szampan sie leje......zamiast myslec cos o uzdrowieniu naszej Poniatowskiej piłki. Mam nadzieje ze niedługo bedzie INNY KLUB ŻĄDZIŁ W PONIATOWEJ niedługo sie przekonacie jaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idź dziecinko do szkoły, bo coś mi się wydaje, że za często jesteś na wagarach - zarówno na j. polskim jak też na informatyce. Ujadasz na tym forum jak wściekły pies, ale nawet jednego zdania nie potrafisz sklecić poprawnie, że już nie wspomnę o ortografi i interpunkcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAPAŁSAMOLRUSKIRAMBOHEMPER napisał:
wes mapecie odejdz od tego kompa wes sie do roboty jakies.idz trawe kosic albo prac sprzet bo kto wam teraz to bedzie robił??skoro zwolniliscie jedynego porzadnego faceta w tym klubie... Barany zasrane.!!! Siedzicie w tym klubie od rana do wieczory i aby wóda i szampan sie leje......zamiast myslec cos o uzdrowieniu naszej Poniatowskiej piłki. Mam nadzieje ze niedługo bedzie INNY KLUB ŻĄDZIŁ W PONIATOWEJ niedługo sie przekonacie jaki
Biedny patolożku, bo naskarżę kuratorowi, że zamiast siedzieć w szkole, ubliżasz ludziom na forum. Patologię czuć na odległość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAPAŁSAMOLRUSKIRAMBOHEMPER napisał:
wes mapecie odejdz od tego kompa wes sie do roboty jakies.idz trawe kosic albo prac sprzet bo kto wam teraz to bedzie robił??skoro zwolniliscie jedynego porzadnego faceta w tym klubie... Barany zasrane.!!! Siedzicie w tym klubie od rana do wieczory i aby wóda i szampan sie leje......zamiast myslec cos o uzdrowieniu naszej Poniatowskiej piłki. Mam nadzieje ze niedługo bedzie INNY KLUB ŻĄDZIŁ W PONIATOWEJ niedługo sie przekonacie jaki
idiot idiot idiot idiot idiot hihihihi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAPAŁSAMOLRUSKIRAMBOHEMPER napisał:
wes mapecie odejdz od tego kompa wes sie do roboty jakies.idz trawe kosic albo prac sprzet bo kto wam teraz to bedzie robił??skoro zwolniliscie jedynego porzadnego faceta w tym klubie... Barany zasrane.!!! Siedzicie w tym klubie od rana do wieczory i aby wóda i szampan sie leje......zamiast myslec cos o uzdrowieniu naszej Poniatowskiej piłki. Mam nadzieje ze niedługo bedzie INNY KLUB ŻĄDZIŁ W PONIATOWEJ niedługo sie przekonacie jaki
dobrze, że "wladzom' tego klubu odpadły jedne, zasrane gacie do prania, zawszeć to jakaś ulga dla ich powonienia. Niech ci teraz mamusia pierze......a od czerwca to.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
well napisał:
podobno jest nowy nabytek w stalil.Zawodnik ktory został wypożyczony z SOUTHAMPTON.. Jego tata pochodzi z Polski a mama z londynu....Polskie nazwisko KOWALSKYY Smuda chciał go na euro wziaść ale niestety wtedy studiował na Harwardzie i nie dostał zwolnienia. Teraz wzmocni nasz klub...Brawo udany transfer wkońcu zarzad cos dobrego zrobił.. [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1363715069' post='747245'] Idiota to tytuł powieści Fiodora Dostojewskiego natomiast jakich słów należy dobierać w stosunku do ludzi, którzy nie mają żadnego pojęcia o kierowaniu tak zasłuzonym klubem ? Szkoda , że pogoda zimowa przedłuża datę rozpoczęcia rozgrywek bo jestem ciekawy co będzie się działo w klubie. Nie wiem czy jako były piłkarz zgłoszony do rozgrywek będę musiał kupić bilet na każdy mecz.
a skąd że płacić, dostaniesz specjalną wejściówke dla vipów za swoje "szczególne" zasługi dla tego klubu, zwłaszcza ostatnie na forum. Zapraszamy po odbór w "wolnym" czasie. W podpisie - Prezesi, v-ce Prezesi i Kierownik Klubu Stal Poniatowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W środowym meczu kontrolnym Stal po wyrównanej grze nieznacznie uległa Czarnym Dęblin 6:2. W celu osiągnięcia w najbliższym czasie sukcesów piłkarskich proponuję rozegranie sparingu z Czarnymi Puszno. Co za różnica jacy czarni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heheh brawo STAL!!! WYNIK PIĘKNY..ale pewnie beda sie tłumaczyc ze fatalne warunki i nie dało sie grać Tak jak juniorzy po przegranym meczu z DĄbrowiakiem.. hehe Oby tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W środowym meczu kontrolnym Stal po wyrównanej grze nieznacznie uległa Czarnym Dęblin 6:2. W celu osiągnięcia w najbliższym czasie sukcesów piłkarskich proponuję rozegranie sparingu z Czarnymi Puszno. Co za różnica jacy czarni.
Każdy kibic to oferma, która sama nie potrafi grać, ale za to "zna się" na piłce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdzie nie ma tylu glupkow co w poniatowej czy wy siebie nie widzicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zafundujcie kolegom z Piotrowic dobry obiad w Tukanie to może się zlitują i będziecie się mogli wreszcie cieszyć na swojej stronie internetowej z wygranej. Bo po meczu z Czarnymi cisza i smutek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
nigdzie nie ma tylu glupkow co w poniatowej czy wy siebie nie widzicie?
No, jednego trudno nie zauważyć w "poniatowej". On nawet nie wie gdzie mieszka i siebie nie widzi w Poniatowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...