Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stal Poniatowa składa się w całość

Utworzony przez Serbinowiak, 12 marca 2013 r. o 09:42
Czy to forum ma moderatora? A może dziennikarze DW lubią taplać się w szambie, takim właśnie jak tutaj?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma potrzeby moderować, niech się młodzież moderuje sama. Ci komentatorzy stają się coraz bardziej rozpoznawalni i "zapracowywują" na swoją przyszłość. Jakoś nie ma dzisiaj kometarzy po wczorajszej wygranej Stali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na swoją przyszłość zapracuję bez grania w Stali. Od czerwca będę wolnym zawodnikiem i nie mam zamiaru grać w okręgowej stali jesienią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przecież, jak zaznaczył mój przedmówca - nikt po tobie (celowo z małej litery) płFanklubakał nie będzie. I z tego co wiem, nikt cię nie zaprasza do grania w "MKS Stal Poniatowa" jesienią. Lepiej z mądrym zgubić, niz z głupim znaleźć - "wolny strzelcu". Ty możesz sobie co najwyżej zapracowywać, bo zapracować nie potrafisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na swoją przyszłość zapracuję bez grania w Stali. Od czerwca będę wolnym zawodnikiem i nie mam zamiaru grać w okręgowej stali jesienią.
A to już Pan Mozgawa i Pan S. nie piora twoich gaci? Współczuje mamusi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO STAL BRAWO "MAŁY" TRENEREK BRAWO "DUŻY" ZARZĄD OBY TAK DALEJ ,JESZCZE RAZ BRAWO ,BRAWO ,BRAWO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TY WIERNY "SREDNI" KIBICU KPISZ, CZY O DROGĘ PYTASZ? bO WYDAJESZ MI SIĘ TAKI ŚREDNIO ROZGARNIĘTY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...