Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tajemniczy inwestor ostatnią deską ratunku Motoru Lublin?

Utworzony przez o_O, 20 maja 2010 r. o 15:54
Domyslam sie ze chodzi tytaj o pana Drzymałe. Jesli warunkiem ma byc nazwa Motor groclin Lublin to dziekujemy, ale nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli klub mialby sie nazywac MOTOR GROKLIN LUBLIN ja nie widze przeszkod gorzej jak nazwa sponsora znalazla by sie przed nazwa klubu wtedy zdecydowanie nie pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie o SPONSORA chodzi tylko o kasę dla działaczy. Klub należy sprzedać wraz ze stadionem i piłkarzami ale bez "DZIAŁACZY" W innym przypadku TO zawsze tak samo będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego Groclin Wam przeszkadza ? Skoro Was Wielcy Kibole nie stać na sponsorowanie klubu lub nie potraficie znaleźć SPONSORA to proponuję mordy w kibel i cicho siedzieć. Cwaniaczki co tylko potrafią narzekać i wymagać cudów. Dla mnie klub z Lublina może nazywać się nawet Górnik Łęczna-Motor Lublin. Ważny jest SPORT a nie wasze zabździałe poglądy rodem ze średniowiecza. A tak... Tak Wam powiem bo mam dość słuchania o wielkiej miłości do MOTORU ale tylko w postaci darcia ryja i organizowania bijatyk. Chciałbym pójść na mecz w Lublinie z dziećmi i nie wysłuchiwać obelg i obawiać się że nagle nie wiadomo skąd moje dziecko oberwie czymś po plecach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam z mojego punktu widzenia to nasz szanowny pan przez małe 'p' bo nie można mieć dla niego szacunku za to co robi naszemu Lubelskiemu Motorowi,piłkarzom i kibicom tego klubu.NIEszanowny pan prezes szkutnik haha wypowiada się ,że nie może wypłacać piłkarzom a sam swoją działkę dostaje ;D jest osobą okropną , nie szuka rozwiązania na problemy w klubie myśli tylko o swojej kieszeni a po za tym chciał bym też powiedzieć,że Piłkarze Lubelskiego Motoru w środę wyszli na trening i nie wiem kto takich bzdur nagadał ! wiem jedno jeśli szybko nie zmienią się działacze klubu powtarzam WSZYSCY to Klub niema przyszłości ;/ pozdrawiam szkutnika haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie ruszardzie tak na marginesie to PZPNu jest wina okrzyków wulgarnych,w polsce jest wielka korupcja i co pan może wiedzieć a Motor będzie zawsze Motorem Lublin nie jakąś Łęczną czy Groclinem szanujmy ten klub bo ma za sobą bardzo dobrą historię i powinien trwać dalej ! a pna niech siedzi cicho nie obrażając kibiców bo pan cały h ...u ... j wie co się dzieje to nie jest interes kibiców szukanie sponsora tylko tego tragicznego zarządu ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ryszard r napisał:
A dlaczego Groclin Wam przeszkadza ? Skoro Was Wielcy Kibole nie stać na sponsorowanie klubu lub nie potraficie znaleźć SPONSORA to proponuję mordy w kibel i cicho siedzieć. Cwaniaczki co tylko potrafią narzekać i wymagać cudów. Dla mnie klub z Lublina może nazywać się nawet Górnik Łęczna-Motor Lublin. Ważny jest SPORT a nie wasze zabździałe poglądy rodem ze średniowiecza. A tak... Tak Wam powiem bo mam dość słuchania o wielkiej miłości do MOTORU ale tylko w postaci darcia ryja i organizowania bijatyk. Chciałbym pójść na mecz w Lublinie z dziećmi i nie wysłuchiwać obelg i obawiać się że nagle nie wiadomo skąd moje dziecko oberwie czymś po plecach.
poki co to t twoich ust slychac tylko obelgi i cwaniactwo, widac niczym sie nie roznic od tej dziczy stadionowej (nie mylic z kibicami) czy gdyby reprezentacja francji nagle zalozyla koszulki polski i zagrala dla 'polski' to tez bys sie cieszyl ze polska zdobyla mistrzostwo? albo gdyby naszej reprezentacji gralo 11 olisadebe to tez bys cieszyl sie ze polska gra? niektorym nie tylko chodzi o efekt i opakowanie!!! juz takie rzeczy mialy miejsce vide hydrobudowa i zareczam ci ze zaden taki pomysl nie przeszedl, ale ty przeciez wiesz lepiej buraku zafajdany, to tylko ty potrafisz narzekac, jak nie niski poziom sportowy to kibice, jak nie to to pogoda, takim pieniaczom jak ty nigdy nic nie bedzie sie podobac, i taka moja rada przestan juz produkowac te swoje dzieci bo nic z nich dobrego nie bedzie majac taki wzorzec jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ryszard, jesteś po prostu sprzedajną mendą.Nie chcę cię obrażać ale to wynika z twojego postu.Dla ciebie Polska mogłaby się nazywać Germanią i mieć na fladze np. gwiazdę Dawida. A, co tam byle by było co gara wrzucić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny internauta Ryszardzie podpisuje sie pod pana sugestia x 5 Biedny klub nie powinien zaglondac koniowi w zemby .Lech Poznan zdobyl mistrza Polski jak sie cieszyli pomimo 4 zawodnikow zagranicznych to nie Poznaniacy sami grali podobnie z Groklinem - Motor -Groklin -Lublin -oby tylko chcial wspolpracowac z Lublinem brawo panie Drzymala .Najwazniejsze ze reprezentuje LUBLIN .-Jezeli krytycy wyloza kase to mu podziekujemy ja 1 moge sie opodatkowac dla klubu czy za mna nastempnych 99 opdatkuje siwe na Motor pytam krytykow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TĘPAKI Z LUBLINA ZAPYTAJCIE JAK SOBIE RADZA W PONIATOWEJ - PILKARZE DOSTAJA WYPŁTE I MAJĄ JESZCZE OBIADY CIEPŁA KĄPIEL W BASENIE -- I NIE MUSZA SIĘ ZA BARDZO WYSILAC --WYSTARCZY REMIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko kibolom kopanej przeszkadzają zmiany nazw klubów. W siatkówce, koszykówce, czy ręcznej to wręcz norma. Dla kibiców funkcjonuje nazwa tradycyjna, w mediach i oficjalnie - nowa. I nikomu to nie przeszkadza. No cóz, ale na żużel, koszykówkę, czy ręczną nie chodzą sterydowe chłopaki w białych czapeczkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Ciężko jest wyjść na mecz, czy trening, myśląc o tym, jak zapłacić rachunki, czy załatwić bieżące sprawy – dodaje pomocnik Marcin Syroka. a bawić sie w czekoladzie ( jak niektorzy kopacze Motoru) nie jest trudno:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor Lublin RKS ! ty ryszard czy h u j wie jak ci tam kasztanie hu ja się znasz na tej piłce ze wsi przyszedłeś na wieś wrócisz janie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazim pies cie je bał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAN ;> ??? za samo to jak się nazwałeś nie powinieneś mieć głosu w tych komentarzach ;d taki kur wa fajny jesteś to daj parę groszy na basen dla naszych piłkarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tobi napisał:
Tu nie o SPONSORA chodzi tylko o kasę dla działaczy. Klub należy sprzedać wraz ze stadionem i piłkarzami ale bez "DZIAŁACZY" W innym przypadku TO zawsze tak samo będzie.
Co do piłkarzy , to zgoda , ale od stadionu WARA . To jest własność miasta !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tOmasz napisał:
Witam z mojego punktu widzenia to nasz szanowny pan przez małe 'p' bo nie można mieć dla niego szacunku za to co robi naszemu Lubelskiemu Motorowi,piłkarzom i kibicom tego klubu.NIEszanowny pan prezes szkutnik haha wypowiada się ,że nie może wypłacać piłkarzom a sam swoją działkę dostaje ;D jest osobą okropną , nie szuka rozwiązania na problemy w klubie myśli tylko o swojej kieszeni a po za tym chciał bym też powiedzieć,że Piłkarze Lubelskiego Motoru w środę wyszli na trening i nie wiem kto takich bzdur nagadał ! wiem jedno jeśli szybko nie zmienią się działacze klubu powtarzam WSZYSCY to Klub niema przyszłości ;/ pozdrawiam szkutnika haha
Weź ty idioto się ogarnij bo głupszego wpisu na DW to chyba nie czytałem. Przecież oni sami powiedzieli, że zamykają klub wiec te swoje mądrości zaoszczędź dla siebie. Jak jesteś taki mądry to sam się zgłoś na prezesa uwierz mi, że cię wybiorą. Skoro tak wszystkim zależy na Motorze to dlaczego nie było chętnych do Zarządu co ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sobko napisał:
Co do piłkarzy , to zgoda , ale od stadionu WARA . To jest własność miasta !
Jaka własność miasta ???? A od kogo miasto dostało ten stadion za przysłowiową złotówke ???? Ten obiekt jest miasta od kilkunastu lat wcześniej był własnością FSC które było właścicielem Motoru. Miasto powinno oddać te obiekty bo im się nie należą ani nie są ich!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tOmasz napisał:
JAN ;> ??? za samo to jak się nazwałeś nie powinieneś mieć głosu w tych komentarzach ;d taki kur wa fajny jesteś to daj parę groszy na basen dla naszych piłkarzy
a TY CO dales ja daję i dlatego mają ciepła wodę i korytko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkutnik + Motor = Upadek i klęska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...