Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tomasz Jasik: Mam nadzieję, że Stal przetrwa

Utworzony przez DO JASIKA udacznika!, 1 maja 2012 r. o 18:20
Według nieoficjalnych informacji wszystko wskazuje na to, że problemy Stali mogą się wkrótce zakończyć. Wiele zależy od zaplanowanych na 10 maja wyborów nowych władz klubu. - Na dzisiaj po rozmowach pojawiło się światełko w tunelu, że wszystkie problemy z jakimi się borykami znajdą swój koniec i sytuacja się ustabilizuje, przynajmniej w stosunku do nas. Teraz my wspólnie z chłopakami skupimy się już tylko na grze, bo problem największy jest w głowach. Potencjał mamy spory tylko nie do końca mogliśmy skoncentrować się na grze, te problemy się ciągle przeplatały. Dziś padły pozytywne słowa i mam nadzieję, że każdy odstawi te problemy na bok i skupi się na wykonywaniu swoich obowiązków. Jeżeli tak się stanie to jestem spokojny o grę i wyniki. Na pewno jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa w tej lidze - dodaje Daniel Szewc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję tego miernotę - prezesinę na boisko - przecież ponoć grał w Tęczy !!! Nie ma nawet honoru by odejść po tym do czego doprowadził Klub. Jego chore ambicje i chęć dominacji - nie liczenie się z nikim i z niczym doprowadziły do sytuacji jaką obecnie mamy. Nie będę się rozpisywał, bo przecież przestrzegałem i wnioskowałem o jak najszybsze pożegnanie tego osobnika - a mogli by to uczynić ci co go do Stali " sprowadzili " prawda panoiw Tomiło i Gzczyk !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO JASIKA udacznika! napisał:
Według nieoficjalnych informacji wszystko wskazuje na to, że problemy Stali mogą się wkrótce zakończyć. Wiele zależy od zaplanowanych na 10 maja wyborów nowych władz klubu. - Na dzisiaj po rozmowach pojawiło się światełko w tunelu, że wszystkie problemy z jakimi się borykami znajdą swój koniec i sytuacja się ustabilizuje, przynajmniej w stosunku do nas. Teraz my wspólnie z chłopakami skupimy się już tylko na grze, bo problem największy jest w głowach. Potencjał mamy spory tylko nie do końca mogliśmy skoncentrować się na grze, te problemy się ciągle przeplatały. Dziś padły pozytywne słowa i mam nadzieję, że każdy odstawi te problemy na bok i skupi się na wykonywaniu swoich obowiązków. Jeżeli tak się stanie to jestem spokojny o grę i wyniki. Na pewno jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa w tej lidze - dodaje Daniel Szewc.
Tere fere kuku jak w kasie pieniędzy brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale miasto też powinno się poczuć do odpowiedzialnośći...by było na podstawowe potrzeby klubu....co oni tam robią-co w Kraśniku można jeszcze wspierać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stal przetrwa jezeli bedzie woda do picia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...