Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tomasz Midzierski (Górnik Łęczna): Mecz z Legią będzie nagrodą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 listopada 2019 r. o 17:17 Powrót do artykułu
Jeżeli na mecz z legia nie będzie pełnego stadionu to już nic nie pomoże temu klubowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie strasz tak bo jakiś kibic avii kupi bilet i nie przyjedzie i będzie myślał że w końcu zniszczył Górnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dziadostwo ta Łęczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty ku...rwa Pipi dziadostwo to masz w majtach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie najważniejsza liga ale Legi to się postwią tak dla profrmy a stan kibiców zobaczymy  jak odradza się Górnik kibicowsko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pipi ty masz cos z glowka. Czas sie leczyc i to u dobrego lekarza psychiatry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjechała Lechia wyśmiewali Chełmianke. Przyjeżdża Legia wyśmiewaja Górnik. A ilu z waszych klubów grali z drużyną z ekstraklasy? Wyśmiewaja ekstraklase a kłócą się która z drużyn ma awansować do II ligi. Czy nam kibicom trochę nie przewraca się w głowie??? Chcemy II ligi, chcemy I ligi a gdy przyjeżdża ekstraklasa pojawiają się teksty o ekstraklapie. Chcecie być kibicami najlepszych klubów w Europie to było trzeba urodzić się w Madrycie, Londynie itp. Jak się urodziło w Lubelskim to trzeba kibicować drużynom z naszego województwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już bilet zakupiłem. 25 zł. aby wesprzeć NASZ klub to nic. Warto popatrzeć co może być na stadionie za 2 lata jak dobrze pójdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świdniki nie udzielać się pod artykułami o Górniku Łęczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wykupuję karnety na mecze Górnika od sezonu wiosna 2013/2014 z wyłączeniem spotkań rozgrywanych w Lublinie. Na PP z legią Warszawa też już kupiłem bilet. Zachęcam wszystkich do kibicowania Górnikowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co kondomy nie podoba się komentarz,Pipi i inne ku....rwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...