Witam wszystkich serdecznie Jestem przedstawicielem Sosnowieckiej firmy produkującej i sprzedającej różnego rodzaju trofea sportowe. Począwszy od pucharów rozmaitych wielkości przez medale i dyplomy aż po rewelacyjne statuetki tematycznie powiązane z piłką nożną. Chciałbym wszystkich zainteresowanych zaprosić na naszą stronę internetową gdzie znajduje się nasza oferta. www.aretemarketing.pl http://www.dziabark.webd.pl/images/baner1.jpg Dla każdego kto byłby zainteresowany współpracą i ewentualnym zamawianiem trofeów na swoje imprezy oferujemy: - 10% rabatu na cały asortyment - GRATISOWE wykonywanie napisów na nasze trofea bez względu czy to będzie kolor, czerń czy jakieś firmowe logo - Napisy wykonywane na blaszkach nierdzewnych a nie na folii czy papierze co gwarantuje najwyższą jakość i trwałość treści. - darmowe koszty transportu przy zamówieniach pow. 300zł brutto - szybka realizacja zamówień. W razie pytań zawsze chętnie służę pomocą. Mój mail ernest.kucala@gmail.com Tel.: 512-708-225 Pozdrawiam Ernest Kucała Ps. Jeśli dział w którym umieściłem swoja reklamę jest nie odpowiedni bardzo bym prosił o przeniesienie do odpowiedniego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz