Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trwa dyskusja o przyszłości lubelskiego Motoru. Spółka pomoże stowarzyszeniu?

Utworzony przez hetmańczyk, 9 czerwca 2010 r. o 21:33
szczerze zazdroszczę wam, że mówićcie szukamy, rozmawiamy, staramy, negocjujemy... . Nawet jak to pic to dobry i można uwierzyć u nas w Hetmanie uśmiałbym się jakby ktoś tak powiedział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zycze powodzenia dla kibicow pilkarzy i sympatykow Motoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I niech SPADAJĄ dość kompromitacji naszego miasta nie dość że w piłkę nie potrafią grać to stadion jak w Somalii lub Gwatemali (choć i tam zapewne są lepsze) to na dodatek kibice którzy potrafią demolować przystanki napisać na murze Motor bo na tyle ich IQ im pozwala. Jednym słowem Klasa B czy A to ich miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serotonin napisał:
I niech SPADAJĄ dość kompromitacji naszego miasta nie dość że w piłkę nie potrafią grać to stadion jak w Somalii lub Gwatemali (choć i tam zapewne są lepsze) to na dodatek kibice którzy potrafią demolować przystanki napisać na murze Motor bo na tyle ich IQ im pozwala. Jednym słowem Klasa B czy A to ich miejsce
te napisy to sprawka twojej matki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po meczu polskiej reprezentacji z Hiszpanią, stwierdzam,że Motor wcale nie jest taki zły piłkarsko . Życzę sobie, Motorowi i miastu Lublin rozwiązania wszystkich problemów i rozpoczęcia rozgrywek w II lidze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
internauto [sertonin ] czy ty wychliles nosa poza lublin takie napisy sa w Lodzi na blokach przystankach w wielkopolsce wroclawiu to jest naganne to jest zakalo wszystkich miast male kary na niszczenie nowych blokow.Szanuje najlepsze kluby Lublina Lubelszczyzny zyczac im powrotu na wlasciwe miejsce bo kibice sa jak calo Polska b. dpbrzy i mala grupka rozrabiakow niekorzystnie wplywajacy na wizerunek klubu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nierozsmieszajcie mnie ot mi kibice! widac na tym zdjeciu! kon by sie usmial kupa malolatow ktorzy zamiast wziasc sie za nauke pajacuja gorzej jak w cyrku.moglibyscie sie wiele nauczyc od dawnych kibicow ktorzy potrafili pokazac klase!!! teraz to sama dzicz za ktora trzeba sie conajwyzej wstydzic..................... a szkoda bo kiedys MOTOR sie liczyl i byl szanowanym klubem a teraz cala Polska sie z Nas smieje............ zal tylko pilkarzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serotonin napisał:
I niech SPADAJĄ dość kompromitacji naszego miasta nie dość że w piłkę nie potrafią grać to stadion jak w Somalii lub Gwatemali (choć i tam zapewne są lepsze) to na dodatek kibice którzy potrafią demolować przystanki napisać na murze Motor bo na tyle ich IQ im pozwala. Jednym słowem Klasa B czy A to ich miejsce
Ales ty głupi zgłoś sie do psychiatry to może ci pomorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawny kibic napisał:
nierozsmieszajcie mnie ot mi kibice! widac na tym zdjeciu! kon by sie usmial kupa malolatow ktorzy zamiast wziasc sie za nauke pajacuja gorzej jak w cyrku.moglibyscie sie wiele nauczyc od dawnych kibicow ktorzy potrafili pokazac klase!!! teraz to sama dzicz za ktora trzeba sie conajwyzej wstydzic..................... a szkoda bo kiedys MOTOR sie liczyl i byl szanowanym klubem a teraz cala Polska sie z Nas smieje............ zal tylko pilkarzy...
Łaskawy kibicu starszego pokolenia ja jestem kibicem starszym bo kibicóje Motorowi od 50 lat i jak pamiętam to rozruby były zawsze tylko polcja była bardziej stanowzca nie było zmiłuj a teras to policja ma ine prawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani grosza dla Motoru- w zeszłym roku wściekłem się jak Wasilewski umorzył im jakieś długi- teraz znowu je mają- zaorać ich stadion rękami kiboli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaorać ze względu na: 1. Brak pieniędzy 2. Brak stadionu 3. Brak kulturalnych kibiców 4. Brak działaczy na poziomie. Zaorać ze względu na całokształt. Ile można tolerować dziadostwo? Pozdrawiam normalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na mecze nie chodzicie a wypowiadacie sie o Motorze, że kibice źli, wszystko przez awantury, to ja sie pytam dlaczego lubelska policja nie potrafiła przez 2 sezony meczu zabezpieczyć haha MOTOR NIGDY NIE ZGINIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO NIBY POLICJA MIALA TAM ZABEZPIECZAC???A MOTOR PREDZEJ CZY POZNIEJ ZGINIE SMIERCIA NATURALNA BO DZIADOSTWO I TYLE! I NIE PIEPRZ MI TU ZE NA MECZE NIE CHODZIMY JAK NIEKTORZY Z NAS CHODZILI TO TY JESZCZE W PIASKOWNICY BABKI ROBILES WIEC MIEJ TROCHE POSZANOWANIA DO STARSZYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STEFAN POPIERAM W 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczyć sikuty kultury bo simierdziuchy myślą że wolno im wszystko,zaniedbanie w wychowaniu RODZICÓW to duzo lat za nim kóltura wróci,chamstwo ze WSI panoszy się i wszędzie to widać słychaać i czuć.POZDRO ROD LUBELAK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
j/w naucz się najpierw ortografii, a dopiero później się wypowiadaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czy wam w naszym mieście już nic nie potrzeba? Zaorać Stefan to możesz sobie ziemię w doniczce, a Motor jedyną piłkarską wizytówkę Lublina trzeba ratować tyle, że na ekonomicznych zasadach. Rozwalić klub jest bardzo prosto, tylko odbudowuje się latami. Czy Lublin nie zasługuje na drużynę w wyższej lidze? I kto w końcu przyjdzie na mecze jakiejś okręgówki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie opuściłem żadnego meczu Motoru w Lublinie od kilku ładnych lat a rozróbę widziałem ze trzy razy i to raz napewno sprowokowaną przez ochronę i policję a wy ciągle o chuliganach. Zmieńcie plytę bo ta już nie modna. Trener Baniak powiedział że takich kibiców w całej polsce nie widział żeby jak w lublinie całe spotkanie dopingowali drużynę która już spadła z ligi i przegrywala w meczu. W ekstraklasie też się zadymy zdarzają i nikt nie trąbi o tym bez przerwy bo to dobry temat dla tych co niemają nic mądrego do powiedzenia i nie znają realiów w jakich klub się znajduje. Zapominają wszyscy o tej mlodzieży która zamiast chuliganić trenuje w oplakanych warunkach o trenerach za darmo pracujących. Zamilczcie przez szacun dla tych hektolitrów potu wylewanych cotygodniowo na Kresowej i innych placach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...