Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trwa konflikt kibiców Motoru Lublin z zarządem klubu

Utworzony przez Gość, 14 lutego 2013 r. o 15:11
No to jest szansa, że bez kiboli Motor będzie grał lepiej i wygrywał. Tak trzymać, kibole dotrzymajcie słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibole na drzewa bo lubię chodzić na mecze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe jak długo wytrzymacie bez tych ,,Kiboli" przyjedzie taka Wisła Puławy i będzie rządzić dopingiem a wy janusze nawet dopingu nie będziecie umieli zoorganizowac haha i kicha na pół Polski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdym tego typu konflikcie na przestrzenii wielu lat wygrywali kibice, czy to szczecin, bydgoszcz, gdańsk, warszawa, poznań czy ostatnio wisła w krakowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
---------------------------------KIBICE MOTORU LUBLIN, PROSIMY O POWAGĘ !--------------------------------- Jestem sercem i duszą z Kibicami MOTOR LUBLIN SA ale tak naprawdę, to jestem zdezorientowany , O CO WŁAŚCIWIE WAM CHODZI ? . "Konflikt Kibiców Motoru Lublin z Zarządem Klubu " to informacja prasowa, kompletnie nic nie mówiąca (sic?). Jeżeli Chcecie być poważnie traktowani to MUSICIE SAMI BYĆ POWAŻNI . Wcześniejsze Wasze protesty w stosunku do lekceważącej gry Piłkarzy , otrzymały b. szerokie poparcie . ALE TERAZ O CO FAKTYCZNIE BIEGA ? . To nie Wy macie zakładać Stowarzyszenie tylko Możecie się przysłużyć setkom tysięcy Kibicom w Po lsce i Możecie zainicjować Spotkanie Delegatów Klubów Kibica z całej Polski, właśnie w Lublinie. Myś lałem, że temat podejmie Klub Kibica Legii Warszawa ? ale Oni lekko "przysnęli" a przecież takie OGÓ LNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE POLSKICH KIBICÓW jest bardzo potrzebne, bo jak widzimy REZIM "PO" (Platforma Oszustów) wypowiedział WOJNE Z POLSKIMI KIBICAMI ! . PARANOJA REŻIMOWA bo nawet i przyśpiewki stadionowe będą...cenzurowane (sic?). Prezes PZPN Zbigniew Boniek popiera Polskich Kibiców i chciałby aby trybuny stadionów " ŻYŁY WŁASNYM KIBICÓW ŻYCIEM !" nawet przy kulturalnym zachowaniu dopuszcza użycie kilku "rac" na zakończenie meczu . Czyli PZPN jest z Kibi cami , dlatego najwyższy czas zorganizować Spotkanie Organizacyjne do powołania i rejestracji w są dzie w Warszawie - STOWARZYSZENIE POLSKICH KIBICÓW- Opracować należy Statut i Program ST OWARZYSZENIA i poprzez swoich Prawników ograniczyć lub zlikwidować Atak Rezimu "PO" na Polskich Kibiców . A w Lublinie już niedługo powstanie Klub Kibica Lublinianki Lublin i dlatego wymagane jest od Kibiców poważne i inteligentne działania dla dobra własnego Klubu. Szczęść Boże !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-----------------------------------JEŻELI POWAGA TO NIE ANONIMOWA ------------------------------------------- Powyższy Komentarz na temat Kibiców Motor Lublin SA nie pisał ANONIMOWY "GOŚĆ" tylko z przy jemnością swoją opinią podzielił się z Państwem Kibic LUBLINIANKI LUBLIN "SYLWESTER" . Zaw sze życzliwy dla Kibiców Motor Lublin SA. . Szczęść Boże lubelskim Kibicom !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze niech to bydło nie chodzi na mecze to przynajmniej krzesełka będą w całości... I NORMALNI kibice będą mieli na czym usiąść w trakcie meczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez Kibiców nie ma Motoru ! Koniec, kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezeli spolka nie pojdzie po rozum do glowy ciekawe dla kogo ta druzyna bedzie grac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibice farbowanego lisa zwanego Spartakus Lublin, postąpcie jak kibice Górnika 1979 Łęczna i stwórzcie własny klub Motor Lublin. Zacznijcie od początku, bo teraz cała kibicowska Polska się z was śmieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi was tzw. kibice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym klubie nigdy nie bedzie normalnie dopoki tzw. 'kibice' beda chcieli rzadzic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie w koncu o co tak naprawde chodzi? Bo na razie wypowiadają się głównie ci którzy z motorem nie mają nic wspólnego. A na stadionie w życiu nie byli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klub Motor nigdy nie będzie postrzegany pozytywnie dopóki w tym klubie nie przestanie mieszać sekretareczka której w głowie się poprzewracało gdy najpierw postanowiła zniszczyć rodzinę Siergieja a później gdy Zarząd powołał ją na pełniącą obowiązki Prezesa postanowiła rozprawić się z Kibicami i od tego momentu konflikt z Kibicami się pogłębił ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.