Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

utrzymają się w 2 lidze?

Utworzony przez niefan, 29 listopada 2007 r. o 23:15
jak myślicie? Motor zostanie w2 lidze w przyszłym sezonie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wierze sie sie utrzymaja bo inaczej bedzie kaplica w miescie zaczynajac od pilki a konczac na... juz sam nie wiem na czym. miasto ktorej kladzie lage na sport to tylko chyba u nas mozliwe. Naszym honorem jest wiernosc!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Motor jak na razie ratuje honor lubelszczyzny grając w II lidze. Sam kibicuje Avii i im nie idzie najlepiej... no ale czekam na runde wiosenną. Co do Motoru to zyczę im jak najlepszych wyników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życze mu dobrze,ale Motor nie ma szans zostać w 2 lidze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mowi sie tyle ze bez kasy zespol sie nie utrzyma...znam chlopaka ktory mieszka w Stalowej Woli i mowil mi ze Stal od kilku lat klepie biede a jakos pilkarze potrafia zmobilizowac sie do dobrej gry...sytuacja w Motorze jest trudna...bez wsparcia finansowego ze strony lokalnych sponorow Motor czeka zapasc...na dlugie lata...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...