Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Chełmie znowu grają. Tylko Ruch i Kłos podzieliły się punktami

Utworzony przez kamil, 22 kwietnia 2010 r. o 13:40
Nareszcie Unia Rejowiec wygrała!!! Brawo Michał Pastuszak! Twoje gole są bardzo ważne i Brawo Sebastian Brzyszko za te interwencje które przyczyniły się do zwycięstwa. Ogólnie brawo dla całego zespołu! Trzymajcie tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo trener Kużmicki,pokonać nie obliczalne Frassati nie jest łatwe nawet na swoim boisku/Włodawianka przegrała/,a Sławek prowadzi wszystkie drużyny w klubie!Brawo Unia i czkamy na kolejne zwycięstwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ligę wygra Włodawianka,gdyż wie co to jest IV liga,a Brat oj pogra jeszcze w okręgówce,Vitrum sięga dna,szkoda,gdyż to klub z tradycjami,ale polityka desygnowania do gry oldbojów się nie sprawdziła/Pawluk,Kędzierski,Czerpak.../sią,dajcie sznsę młodym,nawet kosztem spadku!Wogóle słaby poziom naszych drużyn bazujących na wychowankach/Unia Rej./,ale takie mam władze gminne,że osczędzają na drużynach młodzieżowych lub kombinują/Pławanice/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kedzierski juz nie gra, Czerpak ma 19 lat a Pawluk nie odbiega wogole od reszty mimo swojego wieku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do sceptyk Zgadzam się z Twoją wypowiedzią, ale wtrącę jedno tak jak napisałeś że drużyna opierająca się na wychowankach, młodych wychowankach nie ma wielkich szans na gre(Unia Rej. jak napisałeś), ale tylko przez chwilę... bo w drugim sezonie taki skład ma wielkie szanse, 100% lepsze niż stare dziadki, bo młodzi się rozwijają a starzy nie. Wspomnicie moje słowa ba ta Unia Rej. jeszcze nie jednego zaskoczy w tej rundzie. Choć nie jestem z rejowca to trzymam za nich kciuki by się utrzymali w okręgówce, bo w młodych przyszłość, są ambitni i aby tylko się nie poddali to będzie ich sukces
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...