Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W sobotę o godz. 17 derby Lubelszczyzny: Motor Lublin - Górnik Łęczna

Utworzony przez upss..., 13 maja 2010 r. o 19:20
Lubelski Wegiel chyba powoli zaczyna sie wyprowadzac z Lecznej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ze znowu lublina znika z polskiej mapy sportowej.. Ale ze sztucznie szybko stworzonego, z napompowanego balonu ( czyt. gornik leczna ) zaczyna uchodzic powietrze..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bilety powinny być po 5 zł + kiełbaska gratis. opamiętajcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Choć jestem z Motoru to nowy sezon zaczniemy od 4 ligi.Niestety.Bolesneale prawdziwe.Spadek z ligi obligatoryjnie i jeszcze kara za korupcje.Smutne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy na żółto i na derby!! Pokażmy, że mimo spadku jesteśmy z Motorem na dobre i złe. Mam nadzieję, że trener Baniak wystawi tych piłkarzy, którym jeszcze się chce walczyć do końca. Pseudo-gwiazdorom bez ambicji i honoru - dziękujemy. Niech lepiej idą do baru (jak powiedziął trener). Tylko Motor!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur napisał:
Choć jestem z Motoru to nowy sezon zaczniemy od 4 ligi.Niestety.Bolesneale prawdziwe.Spadek z ligi obligatoryjnie i jeszcze kara za korupcje.Smutne.
zaczac to powinienes pajacu od kupienia sobie mozgu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na KOZIOŁKU ZAGRAJĄ bo na STAWACH CHODOWLANYCH się nie da,Pa PAJACE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Flet masz ekstra ksywę Nazywasz się jak mój mały. Adekwatna do twojego postu. Nieważne gdzie zagrają, ważne ,że Motor jutro wygra. Wszyscy na derby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK twój MAŁY ma tak na imię To miło mi FRAJERZE, fajnie przycweliłeś swoje ratorośle,kakao wypucój bo będziesz używany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...