Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Stali Poniatowa postawiono na stabilizację

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 marca 2019 r. o 20:26 Powrót do artykułu
PIĘĆ LAT NA " 6 " POZIOMIE Z KASĄ CO ROKU OKOŁO 200 TYŚ.ZŁ. TO ŚMIECHU WARTE. CHYBA NIE MA W POLSCE TAKIEGO KLUBU Z TAKIM BUDŻETEM NA TYM POZIOMIE ROZGRYWEK!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STABILIZACJA z taką kasą następne PIĘĆ lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie kolego Stal przez piec ostanich lat miala budzet 135 tys. na caly klub. Wiec jezeli uzyska pan pelna widze o finansach i ilosci grup trenujacych w klubie to zapraszam do dyskusji. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grup trenujących tj. piłkarzy jak podaje" Wspólnota Opolska"jest około 300 . KAŻDY RODZIC PŁACI 50 ZŁ MIESIĘCZNIE TO JEST 15 TYS. MIESIĘCZNIE RAZY 12 MIESIĘCY, TO JEST 180 TYS. ROCZNIE. PLUS 140 TYS. DOTACJI PLUS 10 TYS NA PUCHAR BURMISTRZA TO RAZEM ILE JEST. Dane dotacji są na stronie Urzędu Miasta uważnie je przeczytałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIKT NIE CHCIAŁ PRZYJŚĆ DO STALI A NIE STAWIANIE NA "ZASŁUŻONYCH". BĘDZIECIE LATA W TEJ LIDZE BO ZAWSZE WAM KTOŚ O PUNKT ODJEDZIE. ŚMIESZNY KLUB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto to powołał? " FIKCYJNĄ " AKADEMIĘ ,BEZ ŻADNYCH CERTYFIKATÓW I POZWOLEŃ, PRZECIEŻ WY WYŁUDZACIE PIENIĄDZE OD LUDZI , PRZECIEŻ JAK BYLE RODZIĆ ZGŁOSI TO DO KONTROLI TO WSZYSTKO BĘDZIECIE MUSIELI ODDAĆ I TO JESZCZE Z ODSETKAMI BO INACZEJ PROKURATOR I DOŁEK W OPOLU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rybarczyk i jego potencjał... hahahaha. 20 innych bramkarzy wskaże którzy maja lepszy potencjał. Ten chłopak nogami nie umie grać. Taki na a klasę bramkarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś jak zaczynałem trenować w Stali trenowali mnie trenerzy z jakimś potencjałem którzy coś osiągneli a teraz w tej waszej śmiesznej pseudo akademii trenuje dzieciaków jakiś grubas który wyżej nosi nos niż czoło i juz wielki trener a drugi ten drewniak kucharz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BO POZAKŁADALI SOBIE "AKADEMIE" Z NAZWY BO TAKA MODA I MYŚLĄ ŻE SĄ SUPER MEGA PROFESJONALNYM KLUBEM I SUPER ŚWIETYMI PSEUDOTRENERAMI. A WYDAJE MI SIĘ ZE MOŻE BYĆ TO SZUKANIE TYLKO JAK ZAROBIĆ BOKIEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego nikt imieniem i nazwiskiem nie podpisze tylko ***...e cioty wypisuje pod pseudinimem gość a najwięcej maja do powiedzenia...powinny was psy ruch....C a a tak to siedzicie i ***ic.......e głupoty banda pojebo....w
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafaelo jakiego masz na myśli trenera z potencjałem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny trener jaki był z potencjałem to Komor :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego nikt imieniem i nazwiskiem nie podpisze tylko ***...e cioty wypisuje pod pseudinimem gość a najwięcej maja do powiedzenia...powinny was psy ruch....C a a tak to siedzicie  i ***ic.......e głupoty banda pojebo....w
 to sam pisz pod nazwiskiem jak taki cwaniak jestes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest dramat ten klub liga okregowa tyle lat i nic tak zostanie derby z opolem lub belzycami szczyto marzeń prezes zamiast myśleć to sprzedaje śmierdzące łachy i stare trepy w zadymioniej jamie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniatowa , takie ładne miasteczko , a takie brzydkie wpisy na tak zasłużony klub.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma Pan racje to najładniejsze miasteczko w dolinie chodelskiej a może na wyżnie lubelskiej jako jedno z najmłodszych miast w woj. lubelskim . Klub "STAL" NIE DŁUGO BĘDZIE MIAŁ 70 LAT . KTO ZMARNOWAŁ CAŁY DOROBEK KLUBU , który do końca lat 2000 r. był czwartą lub piątą siłą lubelszczyzny, od tego nie można sobie przejść obojętnie, bo to skandal przy takich dotacjach od miasta, to woła o pomstwę do nieba. Na tym poziomie tj 6-tym grają Z NASZĄ "STALA" wioski" , "kolonie". oraz kluby które mają tradycje " pięcio" ", dziesięcio" letnie ! To jest wstyd i hańba. Jak Pani Stefanek postawiła na swoich 'PRZYDUPASÓW" i " NIEUDACZNIKÓW" KLUB SPADAŁ DO DOŁU Z ROKU NA ROK A ona nadal i DALEJ SERWOWAŁA PO 300 TYS. ROCZNIE. Następny "***k" Wyroślak KTÓRY SWOJEGO CIENIA SIĘ BAŁ, dalej im sprzyjał, to go póżniej załatwili razem na czele z "prezesem" KLUBU PRZY WYBORACH , dlamnie mnie człowiek który reprezentować może tylko kolegów z TOWARZYSTWA "SB" i "TW" Pytam po co ten zarząd, kto ich rozlicza, kto ich sprawdza. Myślę że CI ludzie chociaż nie chcę ich obrażać ,ale jak nie mam kompentencji to odchodzę a nie ciągną już chyba z dziesięć lat i bez żadnego awansu. Przecież to jest bardzo proste , jeżeli klub jest MKS i jest dotowany przez miasto to jest całą gminę, to przejmuje władzę i on kieruje klubem przez zatrudnienie tylko Prezesa z kompentencją i daje mu zadanie a jak tego nie spełni do jest do odstrzału bo nie sprostał zadaniu, a tak panowie jako "stowarzyszenie" które, co cztery lata wybiera się między sobą i tak dalej ............... i dalej.... bez żadnych konsekwencji i rozliczeń z wydawania naszych pieniędzy . Jeżeli chcecie podyskutować na temat naszej ulubionej "STALI" TO PROSZĘ O KOMENTARZAE ALE PROSZĘ BEZ UBLIŻANIA ,TO MOŻE KTOŚ TO ZAUWAŻY I MOŻE ZACZNIE się CIĄGNIĘCIE NASZEJ "STAL" DO GÓRY. Obecnie działacz PIS-U , BYŁY PIŁKARZ "STALI" sympatyk i KIBIC "Stali".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma Pan racje to najładniejsze miasteczko  w dolinie chodelskiej a może na wyżnie lubelskiej  jako  jedno z najmłodszych miast w woj. lubelskim . Klub "STAL"  NIE DŁUGO BĘDZIE MIAŁ 70 LAT .  KTO ZMARNOWAŁ CAŁY DOROBEK KLUBU , który do końca lat 2000 r. był czwartą lub piątą siłą lubelszczyzny, od tego nie można sobie przejść obojętnie, bo to skandal przy takich dotacjach od miasta, to woła o pomstwę do nieba. Na tym poziomie  tj 6-tym grają  Z NASZĄ "STALA" wioski" , "kolonie". oraz kluby które mają tradycje " pięcio" ", dziesięcio" letnie ! To jest wstyd i hańba. Jak Pani Stefanek postawiła na swoich 'PRZYDUPASÓW" i " NIEUDACZNIKÓW" KLUB SPADAŁ DO DOŁU Z ROKU NA ROK  A ona  nadal i DALEJ SERWOWAŁA PO 300  TYS. ROCZNIE. Następny "***k" Wyroślak KTÓRY SWOJEGO CIENIA SIĘ BAŁ,  dalej im sprzyjał, to go póżniej załatwili razem na czele z "prezesem" KLUBU  PRZY WYBORACH , dlamnie mnie człowiek który reprezentować może tylko kolegów z TOWARZYSTWA "SB"  i "TW" Pytam po co ten zarząd, kto ich rozlicza, kto ich sprawdza. Myślę że CI ludzie chociaż nie chcę ich obrażać ,ale jak nie mam kompentencji to odchodzę a nie ciągną  już chyba z dziesięć lat i bez żadnego awansu. Przecież to jest bardzo proste , jeżeli klub jest MKS i jest dotowany przez miasto to jest całą gminę, to przejmuje władzę i on kieruje klubem przez zatrudnienie tylko Prezesa z kompentencją i daje mu zadanie a jak tego nie spełni do jest do odstrzału bo nie sprostał zadaniu, a tak panowie jako "stowarzyszenie" które, co cztery lata wybiera się między sobą  i tak dalej ...............  i dalej.... bez żadnych konsekwencji  i rozliczeń z wydawania naszych pieniędzy . Jeżeli chcecie podyskutować na temat naszej ulubionej "STALI" TO PROSZĘ O KOMENTARZAE ALE PROSZĘ BEZ UBLIŻANIA ,TO MOŻE KTOŚ TO ZAUWAŻY I MOŻE ZACZNIE się CIĄGNIĘCIE NASZEJ "STAL" DO GÓRY.  Obecnie  działacz PIS-U , BYŁY PIŁKARZ "STALI" sympatyk  i  KIBIC  "Stali".
 Ale Pan śmiesznie pisze -BYŁY PIŁKARZ ' STALI"sympatyk i KIBIC działacz PIS-U  ,a obecny ZARZĄD to Członkowie i Sympatycy Pana Ugrupowania .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STABILIZACJA COFAJĄCA SIĘ DO TYŁU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Stal idzie do góry wiosna dla Poniatowej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...