Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Waldemar Wojciechowski, trener Wisły Puławy nie żyje

Utworzony przez Gość, 16 maja 2012 r. o 16:59
Dalej do mnie nie dociera, że Pana już nie ma.. Będziemy pamiętać! Wspaniały nauczyciel.. Wspaniały wychowawca. Dodawał otuchy, i zawsze w każdego wierzył..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJLEPSZY NAUCZYCIEL I TRENER ... NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH WSPOMINAM PANA BARDZO MILE I BĘDĘ WSPOMINAŁA NIGDY LUDZIE PANA NIE ZAPOMNĄ ... BYŁ PAN NAJLEPSZY . WYCHOWANKA Z ROKU 2008-2011 <3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był wspaniały, tylko on potrafił tak zmotywować. To dzięki niemu powstanie drużyna piłkarska dziewczyn w Puławach, natomiast nie zobaczy pierwszego meczu. Za szybko odszedł z tego świata, ale mam nadzieje, że tam gdzie trafi będzie mu lepiej. Na zawsze w pamięci [*]!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był on moim wychowawcą z podstawówki, 3 lata. Nauczył mnie cierpliwości i dyscypliny. Chociaż, że często krzyczał zawsze był wyrozumiały i umiał pomóc. [*]. spoczywaj w pokoju. Uczennica z byłej 6b.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatni raz widziałam go, kiedy kupował piwo i czytał gazetę na mojej zmianie w barze. Uśmiechnięty, uprzejmy, nic nie wskazywało na to, że zostanie zabrany do innego świata. Niech spoczywa w pokoju [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wojciechowski choć czasami krzyczał, był miłym, wesołym człowiekiem. Miałam codziennie z nim W-F. Był wspaniałym nauczycielem. Gdy dowiedziałam się o Jego śmierci byłam bardzo smutna... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczywaj w pokoju wychowawco.Będzie na Ciebie bardzo brakowało.Uczennica klasy 4b.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Orły Waldiego... Trzymajcie się... Trener umiał zmobilizować... Pokój Jego duszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był moim wychowawcą w latach 93-97. To chyba była pierwsza klasa sportowa jaką prowadził jako wychowawca wraz z panią Kruk. To najwspanialszy okres w w moim życiu, najlepsi ludzie, niezapomniane wycieczki i lekcje w-f, ale i g.wychowawcze. Teraz klasa mojego syna- była ostatnią jaką prowadził przez niespełna rok...Na zawsze pozostanie w pamięci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczywaj w pokoju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech trener spoczywa w pokoju .. ; (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaśka,Pan Wojciechowski nie był Twoim wychowankiem przez 3 lata,a wychowawca!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutno...Żal...Waldek był super facetem.Chłopcy z rocznika 92 słuchali go bardziej niż rodziców.Oddał im całego siebie...Walczył o nich jak lew...Jesteśmy mu wdzięczni. ŚPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI...TAK SZYBKO ODCHODZĄ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Kośiół jest przy ul.Kowalskiego 1 a nie Niemcewicza lub Jaworowej
Dajcie sobie spokój z nazwami tych ulic, po prostu jest przy Niemcewicza, bo to główna ulica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...