Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Walne zebranie w Motorze Lublin. Trzech kandydatów na trenera

Utworzony przez Zenon pyta?, 21 czerwca 2010 r. o 20:15
Jacek Paszkiewicz ? to jakaś rodzina Waldemara P. byłego prezesa LKP Motor Lublin z okresu kupczenia meczami??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie J. Bak serdecznie witam pana w zarzadzie Motoru oby sie Motor podniusl z ziemi pod przewodnictwem pana .Jezeli chodzi o trenera to Baniak lub trener Spartakusa lub asystent Baniaka czyli 2 trener
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy zasłużyliśmy na trenera Huczwy Tyszowce. Brzmi jak BAJKA, ostatnio tak spektakularny trasfer trenerski to chyba Mourinho z Interu do Realu Madryt. Ale co ja tutaj o Realach i Interach piszę HUCZAWA - to jest to!!! Jak dla mnie to "czarny koń". Już w oczach (tz. okularkach) na załączonym w artykule zdjęciu widać że powrót do I ligi to kwestia góra jednego roku. A tak poważnie to nie piszcie o takich kandydaturach bo zajady ze śmiechu się robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paszkiewicz? Hmm, ciekawy wybór. Bardzo ambitny szkoleniowiec, posiadający jaja, na pewno nie pozwoliłby wejść sobie na głowę jak Kosowski. Wątpię jednak, żeby chciał przyjść do Motoru. W Huczwie ma spokojną pracę i pewne pieniądze, a w Lublinie nie byłoby to takie jasne. Po za tym nie raz wypowiadał się, że chciałby nabrać jeszcze doświadczenia w Tyszowcach. Jeżeli uda się go przekonać, to ja jednak jestem za!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Delmanowicz wydaje się być opcją najmądrzejszą, Paszkiewicz to już w Motorze był A ten Bohdan to Ukrainiec więc opcja spółki Ukraińskiej wciąż żywa. Cała Polska teraz będzie miała zbite qwa mać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę, że z tym Paszkiewiczem to niezbyt dobry pomysł. Fakt, że zrobił awans o niczym nie świadczy bo z tym składem, zapleczem finansowym i wsparciem zarządu nie było to wcale trudne. Naprawdę nic spektakulernego jeszcze nie osiągnął żeby odrazu przeskoczyć z IV do II ligi. Wszystko w swoim czasie, spokojnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lizus napisał:
Cała Polska teraz będzie miała zbite qwa mać
zbite to ja mam ale z Kapki. Jak taki przedsiębiorca z głową dbający o swój interes ładuje się w taki motłoch jak Motor? Ani stadionu, ani kadry, ani działaczy, możliwe procesy korupcyjne, to co że to spółka jak powstała na bazie skorumpowanego Motoru. To już lepiej dorzucić trochę własnej kasy z własnego biznesu i pograć dla tych szarowolan na własnym boisku. Panie Kapka nie takim klubom dawano licencje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta, Paszkiewicz razem z gronem pijaczków wywalonych ze Spartakusa, zrobił awans z jakiejś śmiesznej zamojskiej okręgówki i do Lublina. On nawet nie wie jak robić rozgrzewkę. A jak pierwszy raz zobaczył Bławackiego to nawet próbuje go naśladować, jednak tylko w zachowaniu na ławce. Kolejny snob zapatrzony w siebie i Kapkę, który jest drugim po Kuczyńskim w Tomasovii "pseudotrenerem" zakochanym w samym sobie i Partii Idynej Słusznej. A z tego co czytałem to założył ostatnio jekieś biuro turystyczne, zajmujące sie wycieczkami na Ukrainę (wiadomo po co). Atrybuty tego człowieka na ławce to komórka, z którą się nie rozstaje nawet w trakcie meczu (chyba instrułuje na jaki pas w Hrebennem jechać) i myśl jak wydoić działaczy z kasy ...Ludzie on nawet nie ma papierów !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakoncze te komentazre.... Jacek olej goscia co po tobie jedzie. Po prostu są zazdrośni. Ro swoje bo masz do tego smykałkę. A wileu ludziom z zazdrosci zeby wypadają Nie przejmuj sie głupimi komentarzami... Kazdy tuttaj moze napisac co chce bo jest anonimowy. Rob swoje , poprawiiaj swoj warsztat a napewno kiedys uda ci sie byc trenerem z najwyzszej połki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uWAZAM ZE NA TRENERA TO MOZE NIE .... ALE NA ASYSTENTA NAPEWNO BY SIE NADAWAŁ. JEST MLODY, CHCE SIE UCZYC I MOZEMY MIEC KIEDYS Z NIEGO KORZYSC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oD DAWNA JESTEM KIBICEM MOTORU. CHOCIAZ JUZ DŁUGO NIE MIESZKAM W LUBLINIE. TAK CZYTAM TE KOMENTARZE... MYSLE ZE BŁAWACKI TEN TRENER Z SZAROWOLI. TEN MLODY PASZKIEWICZ MOZE I CIEKAWY , ALE STARSZNIE KONTROWERSYJNY....DELMANOWICZ HM? W KAZDYM RAZIE ZYCZE DOBREGO WYBORU I I LIGI ZA ROK:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja o czyms z zupelnie innej bajki, ciekawi mnie jak zarzad obecny lub nowy postapi z pilkarzami, ktorzy mimo to ze utozsamiaja sie z naszym miastem spuscili Motor z 1-ligi, co najgorsze spuscili nie na boisku a poza nim, doskonale o tym wiedzą kogo mam na mysli i Prezes Szkutnik i trener Baniak wiadomo bylo dlaczego zostal od skladu odsuniety Maciejewski, ktory po spotkaniu z Wisla Plock na impreze wybral sie taksowka....do Lodzi!!! Z poufnych informacji wiem ze wszyscy Lubelacy typu Marcin S. Marcin P. Przemek Z. czy Dawid P. i Ci ktorzy sa z Motorem najbardziej zwiazani mimo tych bzdur pisanych na lamach prasy mieli placone normalnie pensje a zaleglosci klubu wobec wyzej wymienionych nie byly dluzsze anizeli miesiac czasu. Dziwne ze wlasnie po tych zawodnikach z Lublina nie bylo widac checi gry a zapiepszal zawsze na calego taki Fundakowski czy Krol no i moze jeszcze Falisiewicz, ktory zawsze byl bardzo sumiennie podchodzacym do swoich obowiazkow zawodnikiem. Co do Maciejewskiego to spotkam Cie na miescie i powiem Ci w cztery oczy co o Tobie mysle sprzedawczyku i frajerze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiekszosc meczy byla o....bana, a Ci co sie chcieli nachapac kosztem klubu powinni zostac z niego jak najszybciej usunieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek Bąk dyrektorem sportowym ? fajnie by było!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zapiepszal zawsze na calego taki Fundakowski" Zapiepszył 2 bramki w całej rundzie ale zapieprzał - przez takich snajperów Motor w II lidze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...