Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 czerwca 2018 r. o 22:20 Powrót do artykułu
Nic się nie stało Polacy... Navalka Adaś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kadra przetrenowana, bez świeżości, pojechali do ładnego miasta ale ze strasznym upałem, gdzie nie dało się trenować. Jak można wystawić Cionka i Milika nie potrafiących dokładnie podać jednej piłki. Panie Nawałka spie...ł Pan sprawę. Bednarek jako młody zawodnik mógł za bardzo uwierzyć jak powinien zachować się sędzia, a powinien asekurować bez względu na jego dość słabą dyspozycję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie stadion dla żużla panie Żuku? Na strefę kibica masz kasę a na budowę nowego stadionu nie masz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyżelowane gogusie które myślały, że im się należy dostały oklep od rzemieślników którym się chciało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było minęło a teraz avanti jak mówią Makaroniarze czyli naprzód. 2 victorie i 1/8 zapewniona. A pózniej? Boisko a nie kibice pokaże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grunt, że za setki reklam w tv juz zainkasowali. No i byly fryzury za mln.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się tylko chciałem zapytać dlaczego strefa jest pod stadionem a nie na stadionie? Jakoś na Narodowym można to było zorganizować, a u nas strefa na parkingu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby wygrać mecz trzeba kopać piłkę do bramki przeciwnika, a nasi chłopcy grali na boki albo do tyłu. Może by wygrali, gdyby bramki były ustawione w poprzek boiska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w strefie nasiego kibica bulą za POkazanie się tam. Widziałem tam buzię jednego gościa z Lublina co kocha forsę za friko. Czy się stoi czy się leży do kieszeni coś się należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie hejt, ale jak można na taką dużą strefę, dużą ilość kibiców, postawić taki balon przed ekranem i postawić tak nisko i tak mały ekran ?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ten ekran powinien być 10 razy większy i wyżej ustawiony !!!!!!!!!!!!!! Kto ma taką wyobraźnię, że się idzie na strefę na której nic nie widać ???!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka tysięcy ludzi to stała gadtka MOSIR, na Koncercie też zawsze kilka tysięcy w rzeczywistości na strefie było górą 3 tysiące. Strefa na 3 mecze, reszta frekwencja jak na A klasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...