Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wisła Puławy sprzedała ponad 100 karnetów

Utworzony przez radny, 18 marca 2011 r. o 23:41
Sami sobie grajcie i sami się oglądajcie jak niema możliwości kupic biletu na jeden mecz. Nie każdy ma czas żeby pójść co tydzień, Azoty pracują w ruchu ciągłym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 złociszy za 4 mecze to chyba kpina. Niech nowy prezes sam sobie ogląda na żywo bo mnie na to stać nie jest. I chyba wielu kibiców również skoro tyle karnetów sprzedano lub rozdano dla szlachty. Sam grałem w WI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze dodam że karnety są stanowczo za tanie "prezesie". Przeliczę jeszcze raz moje oszczędności i choć pracuję coś mi się zdaje że wyniki będę śledził w necie lub dzienniku wschodnim. Ciekawe jaka będzie cena biletów jak wejdziemy do II ligi ???????? Może 1000 złociszy za karnet ????????????????????????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile się nie mylę stadion nie został jeszcze oddany do użytku, więc i tak mnie dziwi, że zgodzono się rozgrywać na nim mecze i to z możliwością wejścia (ograniczonej ilości) kibiców.. Natomiast nie dziwi mnie, że cena tych dostępnych biletów jest bardzo wysoka, szczególnie w sytuacji finansowej klubu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...