Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wisła Sandomierz – Hetman Zamość 3:3. Wygrana była blisko

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 września 2019 r. o 22:23 Powrót do artykułu
Szkoda że nie utrzymali prowadzenia ale i tak nie jest źle trzecie miejsce po sześciu kolejkach, tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja spodziewałem się dużo więcej po Wiśle. Uważam, że byliśmy lepszym zespołem, a tak zdenerwowanego Ziara jeszcze nie widziałem. Trudno się dziwić bo każda wygrana walka o górną piłkę Oziema była przerywana gwizdkiem sędziego. Od początku sezonu Kamil to numer jeden drużyny, to niesamowite jak pracuje na boisku i pomaga ustawiać kolegów. Prawdziwy profesor. Straciliśmy dwa punkty na własne życzenie, to co zrobiła obrona przy 3-iej bramce to nie może się zdarzać. Wystarczyło wybić piłkę jak się mówi w piz***u ale nie na róg. Nie popisał się też bramkarz który każdą następna piłkę nieudolnie wprowadzał do gry w aut. Chyba w końcówce zabrakło spokoju w środku pola, fatalnie grający w pierwszej połowie Kycko opuścił boisko w przerwie ale uważam, że Kycu to zawodnik który nawet mając słabszy dzień może przechylić losy spotkania i wnieść dużo spokoju. Zszedł za szybko. Ależ szkoda tych 2 punktów - były na wyciągnięciu ręki. Widzę też że ten zespół stanowi kolektyw świetnie zgrani na i poza boiskiem. Brawo też dla prezesa Adamczuka będącego na meczu, takiej obrony herbu KS dużej dojrzałości i rozsądku dla tradycji życzę każdemu prezesowi klubu. BRAWO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blisko to jest Zamość Starego Zamościa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz frajer nuno valente nie może przeżyć? ZaprA szafy na sektor w sobotę na oklep
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasta podobne to i wynik podobny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sandomierz to do Biłgoraja może startować. Zamość 70 tys mieszkańców, Sandomierz 25 tys mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest źle. Punkty są zdobywane. Jak na razie najlepszy start ze wszystkich beniaminków. Póki co to trzeba jak najwięcej punktów zdobyć, bo później będą kontuzje, pauzy za kartki i może być różnie. A ten pierwszy sezon rozpoznawczy pasuje spokojnie zakończyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oglądałem ten mecz, rzeczywiście Oziemczuk kolejny raz gra jak profesor, tu nie chodzi tylko o strzelenie bramek ale sposób ustawiania się na boisku, utrzymywania się przy piłce, niestety tego nie mogę powiedzieć o obronie, czego sieją taką panikę, wybijają piłkę na przysłowiową aferę, są wolni i trzeba sobie szczerze powiedzieć oba zespoły grały tragicznie w obronie, trzecia bramka dla Wisły to też zasługa Sobieszczyka ale cóż taka jest piłka w poprzednich meczach był bohaterem a teraz słabo to wyglądało, jako kibic Hetmana szczerze twierdzę, że góra będzie środek tabeli ( z najlepszymi zespołami jeszcze nie graliśmy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kmicic, kluczem do sukcesu jest trafić z formą każdego zawodnika. Tak wypalił Piast, a u nas wszystko się waha. Zobacz na występ Kycki i Kanarka. Kompletnie w tym meczu bez formy ale najbardziej martwi ten drugi. To już 3 słabszy występ. Brakuje nam w obronie takiego Oziemczuka, niestety Dziadek wolny i strachliwy w inicjowaniu akcji po odbiorze. Dlatego szkoda że Kycko w tym meczu zbladł. Ja wierzę że będzie coś lepiej niż środek tabeli. Naprawdę nas stać. I może to nostalgia do starych czasów ale Ziaro ma u mnie duży kredyt zaufania. Niech stracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dudka i Koszela bym spróbował w wyjściowej jedenastce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...