Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wisła Sandomierz - Motor Lublin 2:0. Koniec marzeń o awansie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 maja 2019 r. o 19:53 Powrót do artykułu
jeszcze Wam mało? dalej nie wierzycie w klątwy? radzę oddać klub do Szarowoli i zacząć od 4 ligi jako prawdziwy Motor, wtedy dopiero awansujecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Auuu motur huligani auuu motur szarowola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Schizol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest dramat co w tym klubie się dzieje sponsorzy już odchodzą jednego logo już na stronie nie widnieje pierwsza drużyna bez ambicji clj-18 spadek bez pomysłu na skompletowanie składu bo nikt nie potrafi sprawdzić pesel akademia fajnie tylko za co jak w klubowej kasie pustki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor Lublin nigdy nie awansuje do 2ligi. Motor Lublin nigdy nie wyjdzie z 3 ligi grupy 4 zawsze będzie jakaś drużyna w sezonie która wyprzedzi motor Lublin bartnicki wycofaj się i tak nic już nie poradzisz na grę tych patalachow z szarowoli motor do 4ligi a nie na salony piłkarskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahahahahahaha całe województwo lubelskie dziękuje Wiśle Sandomierz. Kolejny sezon lubelaki zimują w 3 lidze. Awans Podhale. Tylko RKS CHEŁMIANKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klątwa Szarowoli trwa w najlepsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagubiłem się w mieście kawał drogi od domu Chciałem przejść niezauważony, przemknąć po kryjomu Że nie wiem gdzie jestem, gdy pojąłem wreszcie Efekt jest taki, że zgubiłem się w mieście Grunt że nowi bracia z Zamościa awansowali będzie z kim pić tanie wina w III lidze... przez kilka lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mecz odbył się bez kibiców. Jaką trudność miała nasi agitka, że opuściła taką informację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No najwyższa pora zatrudnić trenera z zagranicy bo krajowi nie potrafią przepchnąć motoru do drugiej ligi nawet Góralczyk który współpracował z reprezentacją Polski też sobie nie poradził z tym zadaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słabo FREDAMI machali i dlatego nie awansowali !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już pisać mi się nie chce na temat Motoru Szarowola. Czy w ogóle w Lublinie ktoś troszeczkę myśli? Jaki mamy sport? Poza piłkarkami ręcznymi reszta to miernoty (koszykarki półmiernoty). Piszę, mówię postawcie na Lubliniakę a nie na postkomunistyczny klub. Motor należy rozwiązać, postawić na Lubliniankę i za 2-3lata będzie liga. Skończyć z tym dziadostwem. A co do sportu też pisałem aby nasz samorząd miejski wziął parę lekcji w Kielcach to może podpowiedzą im jak pozyskuje się sponsorów. Ale może nie o sponsorów chodzi? Bo był sponsor ale chciał wiedzieć na co wydawane są pieniądze to prezes nie zgodził się i kaskę szlag trafił. Tak, tak mówię o Motorze. Koniec marzeń, stadion piękny ale Radomiak nie będzie chyba chciał na nim grać, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakis kretyn chce trenera z zagranicy do amatorskiej pilki buhahaha zesrałem sie ze smiechu :-) moze jeszcze menagera i dyrektora sportowego hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądzę, że to chyba już najwyższy czas dać sobie spokój z finansowaniem tego kabaretu kopaczy. Po raz kolejny utopiono duże pieniądze z miejskiej kasy. Nic dziwnego, że żużlowcy, koszykarze czy koszykarki nie są w stanie powalczyć o medale, skoro środki z budżetu miasta są nadal przeznaczane na tych kabareciarzy. Po raz kolejny drużyny z mniejszych miejscowości pokazują grajkom z naszego miasta, co znaczy ambicja, waleczność i na czym polega gra w piłkę nożną. Tym razem można się tylko pocieszać, że Sieniawę czy zwłaszcza Sandomierz można przynajmniej znaleźć dość łatwo na mapie, w odróżnieniu od "potentatów" z Wólki Pełkińskiej czy Jaśkowic:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amatorski Klub Sportowy Nieudaczniki Lublin. Pytanie do pana trenera i pilkarzykow czy dalej dzielnie walczycie o awans do samego konca? :-) czy jednak wolicie walczyc w zakladach? Tam lepsze pieniadze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed kolejnym sezonem znowu będą zapowiedzi awansu i setki tysięcy zł wtopione w Motor. Najrozsądniej byłoby wymienić zarząd, trenera i 3\4 grajków może tylko wtedy coś się zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończta chłopy te pseudo kopanie piłki i bierzta sie za normalna robote od poniedziałku do piątku. Wstydu nie macie? Niedojdy i nieudaczniki zyciowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Bętkowski grał w Łęcznej i fajnie bramki strzelał.Dobry technicznie chłopak,ale Smuda go pogonił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po mistrzostwach świata należy przerobić boisko na Arenie na tor żużlowy, a tych pseudo grajków z powrotem na Zygmuntowskie. Kibice ekstraligowego żużla cisną się na tym gruzowisku a czwartoligowa drużyna kopie się po czołach na pięknej Arenie. Jaja jak u Barei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy v-ce prezydent miasta odpowiedzialna za sport poda się do dymisji?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...