Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wisła Sandomierz - Motor Lublin 2:0. Koniec marzeń o awansie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 maja 2019 r. o 19:53 Powrót do artykułu
Ciekawe czy Onyszko weźmie wypłatę ,po przegranym meczu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne fafrocle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty chelmofonie jeszcze trochę to do 4 spadniesz pilnuj swoich pseudo grajka i śmiesznego agrotklubiku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda! Pycha kroczy przed pokorą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
frustracja i bezrefleksyjność przewijają się przez wszystkie komentarze. Trudno jest zrozumieć fakt, że na sport trochę większego kalibru potrzebne są duuuże pieniądze, a nie ochłapy? Czego spodziewacie się po piłkarzach niepotrafiących podczas meczu celnie podać piłki do partnera? Taka sztuka udaje im się jedynie w 15% zagrań. Jest to jednak stan normalny w V,IV,III a nawet II lidze. To są weseli amatorzy, a nie profesjonaliści. Sport robiony jest na siłę celem zaspokojenia aspiracji lokalnych działaczy oraz z nadzieją na wychowanie "rodzynka" będącego chlubą regionu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pośmiewisko lubelszczyzny ten wasz spartakus lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tak obserwuje grę mojego Motoru i płakać mi sie chce. Musi wreszcie dotrzeć do działaczy ,ze jest to klub 3 ligowy nie jest tu potrzebny trener który wprowadza nowinki typu tiki-taka to nie Barcelona nie Messi i Suarez graja tylko tzw kopacze. na tym poziomie rozgrywek potrzebny jest trener trzeciej czy czwartej ligi,który nauczy prostego rozgrywania piłki tak jak to czynią w takich klubach jak Podhale, Stal, czy Wislanie -tj podanie do partnera i dluga piłka na skrzydło lub napastnika .(zero wymiany piłek miedzy pomocnikami a obrońcami) duzo dośrodkowań a napastnik ma się nie zastanawiać komu zagrać tylko strzał na bramkę obojętnie ,pieta głowa dyzy palec tzw Karol. Tylko wtedy gdy to bedzie opanowane a nie jakies smieszne wymiany pilek (ty do mnie ja do Ciebie) jest szansa pokonać Połaniec ,Sandomierz czy inne tuzy 3 Ligi gr 4 . Śmieszne to jest ale mam takie odczucia obserwując grę mojego klubu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam co prezesi Górnika i Motoru mają wspólnego ano ,to że dali szanse Nowiciuszom prowadził drużyny jako pierwszy trener czyli dostali szanse aby nazwiska zyzkały jako trener czyli Broniszewski 1 raz w życiu dostał szanse prowadzenia drugiej ligi a  W Motorze szanse dostał asystent Nawałki????czyli trener z Tabletu efekty widzimy ,takie wyniki osiągagali by Nazaruk i Sawa ,a piosenka Budki aktualna jest dla Motoru Znowu w Życiu Mi nie Wyszło pytam jak długo kibice będą czekać na awans 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartnycki wydoił tyle kasy z miasto, przepłacone pensję, malwersację finansowe i jeszcze bezczelnie śmieje się ciota z kibiców !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARTNICKI OUT !!! WON Z TEGO KLUBU !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...