Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojciech Białek podpisał kontrakt z Motorem, Robert Mioduszewski ciągle rozmawia

Utworzony przez Avia, 2 lipca 2009 r. o 21:46
BIAŁY SPRZEDAŁES SIE DO MOTORU !!!! ZA CO BĘDZIESZ ŻYŁ DWA LATA??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIAŁYY ... A MIAŁEM DO CIEBIE SZACUNEK :/ JESZCZE NIEDAWNO POZDRAWIALES Z NAMI ŁADĘ I ŚPIEWAŁEŚ PRZYŚPIEWKI Z NAMI !!! A TERAZ CO ? ;O WSTYD SIE PRZYZNAĆ... ODESZŁEŚ DO NASZEJ NAJWIEKSZEJ KOSY... JESTEŚ ŻAŁOSNYM ZASRAŃCEM I NIE ZASŁUGUJESZ NA TO ŻEBY REPREZENTOWAĆ BARWY AVII !! FRAJERZE GRAJ WE FRAJERSKIM KLUBIE PSIE !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ch*** wam do tego za co będę żył u Sadka nie zginę,nie to co u tego oszusta Maciejewskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Avia napisał : BIAŁY SPRZEDAŁES SIE DO MOTORU !!!! ZA CO BĘDZIESZ ŻYŁ DWA LATA?? ŻYŁ? ... CHYBA PIŁ!!! JEBA**NY MENEL IDŹ ZE ŚWIDNIKA MENELU !!! WSTYD!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze " Biały" pisz w swoim własnym imieniu, a nie powołujesz się na moja osobę. Nic takiego nigdy nie powiedziałem, Po drugie żal ze kibice Avii tak piszą po tym jak grałem dla waszej drużyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biały szacun i dziękujemy za to co zrobiłeś dla nas!!! Loża szyderców. pozdrAVIAm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialek ma powazna kontuzje nogi !Wzieli bubel do Motoru!Dlugo nie pogra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bubel to ty gosciu jestes dobrze zrobil ze gra teraz w motorze.. MOTOR MOTOR RKS a avia kicha sie teraz przyznac ze sie tam gralo wspolczucie AVIA ZYDZI CALA POLSKA SIE WAS WSTYDZI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bubel to cię zrobił cycu. motór to może zaszczyt, ale się ubawiłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bialy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co was to obchodzi że od was odszedł? Bardzo dobrze zrobił, ja też bym nie wytrzymał z takimi chamami i burkami ze świdnika. teraz dopiero ku*** pokazujecie jacy naprawde jestescie. co, teraz to wam dopiero szkoda, kto bedzie teraz za was biegał po boisku??? POZDRO DLA BIAŁEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...