Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojciech Małecki (Górnik Łęczna): "Nie chcemy czekać"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 kwietnia 2017 r. o 14:54 Powrót do artykułu
Czy może wie ktoś dlaczego Prusak stracił miejsce w bramce? Bo krąży jakaś plotka między Lublinem Łęczna i Chełmem i nie do końca wiadomo czy nie ma ziarenka prawdy w tej plotce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jaka to plotka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra decyzja każdy bramkarz powinien być przygotowany na grę w zespole .Na boisku jak i w życiu jeden bramkarz ma szczęście w meczu drugi nie 2.Bramkarz może 89 minut świetnie bronić a wostatniej minucie puszcza bobla ,tak to jest bramkarz to saper na boisku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie bramkarze proszę uczulić obrońców niech pod bramką ani w szestnasce niech się nie bawią w kiwke wykopujemy piłke jak najdalej z pola karnego ,16-nastki czy inne przypadki .W koncówka meczy jeżeli wynik jest korzystny zawodnik Słabszy ?????????????????przerywa akcje choćby kosztem żółtej kartki ,tak aby wynik dowieść .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plotka mówi, że Maniek z Serkiem pogadali i ustalili, że obaj wolą teraz pilnować flagi Łyncny niż grać na takim poziomie jak cała reszta. Bo flaga ważna rzecz a utrzymanie się załatwi węglem z Bogdanki- Żywicielki. Dumna Biała Siła Wschodu Spartakus&ChKS&Łyncna !! Braci sie nie traci czy jak tam wy to skomlecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie może ktoś napisać czy to prawda jeśli chodzi o prusaka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palnął ktoś jakąś głupotę w komentarzu a wy łykacie jak pelikany. Bez kitu wierzycie we wszystko co w internecie napiszą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wierzę w zamach smoleński !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze tylko trzy mecze i szukać klubu pajacyki arenowe.Tym razem na kogo popadnie?Słyszałem że Ogniwo Sopot chce zwiększyć frekwencję i zamierza przenieść mecze do lublina:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk zaciera ręce na Chojniczanke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam super wiadomość dla wszystkich kibiców z Lubelskiego według przeglądu sportowego Sandecja Nowy Sącz poważnie myśli o awansie no ale na szczęście dla lubelskich działaczy nie będzie miała gdzie rozgrywać meczy, ponieważ ich stadion jest najgorszym w l lidze na ekstraklase nie pomoże modernizacja obiektu. Tak więc kochani działacze Lubelskiej piłki oraz politycy naszego zacnego miasta do ataku! Jeśli dobrze się postaracie ekstraklasa będzie znowu w Lublinie !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyciągnąć Sandecje do Lublina! Chcemy dalej ekstraklasy w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubię czytać posty ćwoków z wioski Łyncna. Takiej frustracji (wiem że tego słowa nie rozumieją) nie ma nigdzie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro są to cwoki z wioski lynczna to kim ty jesteś jarajac się ich klubem?Bo dla mnie to stoisz nizej od nich hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...