Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wszyscy wygrywamy i wszyscy osiągamy inne wyniki, opinie po meczu Motor – Wólczanka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 września 2019 r. o 15:31 Powrót do artykułu
parodyści i zakały Lubelszczyzny. wstyd i hańba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestańmy się w końcu oszukiwać że ten klub ma coś wspólnego z prawdziwym Motorem, ARENA dla żużla a piłkarsko trzeba postawić na Lubliniankę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ludzie, ale bełkot xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestańmy się w końcu oszukiwać że ten klub ma coś wspólnego z prawdziwym Motorem, ARENA dla żużla a piłkarsko trzeba postawić na Lubliniankę
 otóż to!!! Lublinianka za dwa lata będzie obchodziła 100-lecie klubu, a Spartakus to ile ma lat?  dlaczego klub z Wieniawy jest tak lekceważony!!!!????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest Majka?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianki dawno już nie ma.dla kogo ten Klub dla 100 osób.Arena was sprawdziła.byliscie na tym samym poziomie i odpadliscie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie te pieniadze lubliniance co bierze motor i zobaczycie gdzie bedzie,chłopaki lublinianki maja serducha a ci z motoru tylko na kase leca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie kopacze. To co robicie na boisku to kpina i wstyd! Totalna beznadzieja połączona z czymś w stylu "Nie chce mi się". Od 40 lat jestem kibicem Motoru ale czegoś takiego nie pamiętam. Kiedyś Motor to był honor dla piłkarza, że może w nim grać. Dziś nie zostało z tego nic. Piłkarskie złomowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestańmy się w końcu oszukiwać że ten klub ma coś wspólnego z prawdziwym Motorem, ARENA dla żużla a piłkarsko trzeba postawić na Lubliniankę
 A co ma wspólnego speed car z MOTORem? Tyle co tż, sipma, lw bogdanka i inne twory. Arena powinna być wielofunkcyjna jak stadion np w Radomiu gdzir mieści się lekkaatletyka i gry zespołowe , a nie Tylko dla świadków Jehowy,  pseudo gwiazd pop z emerytury i innych wyczynów RN wraz z Czarecki i Majka na czele!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczcie, ze Spartakus zwany Motorem ma nawet ukraińskie barwy, przypadek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RKS MOTOR LUBLIN. Był...ale już nie ma i nie będzie. Moja rada. Rozwiązać to coś co nazywało się Motor, spalić, zaorac, zasiać i zacząć od podstaw. Nazwać inaczej, żaden Motor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RKS MOTOR LUBLIN. Był...ale już nie ma i nie będzie. Moja rada. Rozwiązać to coś co nazywało się Motor, spalić, zaorac, zasiać i zacząć od podstaw. Nazwać inaczej, żaden Motor.
 Ale to juz od dawna nazywa sie Spartakus. Piekna nazwa. I nawet sa w stanie zremisowac u siebie z Wólką! Rezultat tego meczu to cud! Ja jako oddany kibis Szparagusa Siarowola jestem zachwycony! Jest szansa sie utrzymac! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianki dawno już nie ma.dla kogo ten Klub dla 100 osób.Arena was sprawdziła.byliscie na tym samym poziomie i odpadliscie
 Lublinianka byla, jest i będzie i tak od 1921 roku. RKS Motor został zlikwidowany w 1998 roku. Potem był nowy klub LKP, który zmienił nazwę po czasie na LKP Motor. Motor Lublin S.A. powstał w roku 2010 na licencji Spartakusa Szarowola i ma ZERO wspólnego z dawnym RKS-em.  A dlaczego Lublinianka spadła? Zapytaj w Ratuszu. Robili jak tylko mogli aby KSL spadł i nie "niszczył" im projektu Motor. W decydującym sezonie Motor dostał subwencję z Ratusza 1,2 mln zł a Lublinianka ... zaledwie 95 tys. zł. Mała dysproporcja nieprawda. W tym czasie inni III ligowcy w Radomiu: Broń i Radomiak oraz w Rzeszowie: Stal i Resovia otrzymywali po równo subwencje po ok. 500-600 tys. na klub.  W Radomiu dzisiaj Radomiak - 1 liga, Broń - 3 liga. W Rzeszowie Stal i Resovia w 2 lidze. A w Lublinie... Sam sobie odpowiedz, gdzie mają lepsze pojęcie o piłce. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RKS MOTOR LUBLIN. Był...ale już nie ma i nie będzie. Moja rada. Rozwiązać to coś co nazywało się Motor, spalić, zaorac, zasiać i zacząć od podstaw. Nazwać inaczej, żaden Motor.
Ale to juz od dawna nazywa sie Spartakus. Piekna nazwa. I nawet sa w stanie zremisowac u siebie z Wólką! Rezultat tego meczu to cud! Ja jako oddany kibis Szparagusa Siarowola jestem zachwycony! Jest szansa sie utrzymac!
 Ty nie jesteś KIBIS tylko burak z Koziej Wólki i na dodatek analfabeta wtórny. Pakój tornister i jutro do szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry ale barwy takie ma od samego początku więc gdy Ciebie i Ukrainy jeszcze na świecie nie było to tak na marginesie a co do motoru poczekajmy do rundy wiosennej jak przyjdzie nowy trener i jaką przyniesie miotłę może będzie podobnie jak z trenerem Sasalem tylko z małą różnicą że wygrają ten decydujący mecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Hajdo i jego gwiazdory już wypier.... z Lublina. Czy on nie wie że piłka nożna polega na strzelaniu bramek????? Można ładnie grać ale jeśli się nie strzela bramek to się nie wygrywa. A jak się nie wygrywa to jest się poprostu cieniasem. 1/3 rundy jesiennej za nami a Motor jest cieniutki jak nigdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LKP Motor Lublin następca RKS Motor Lublin nadal jest i ma się nieźle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do minusującyh oświećcie mnie od kiedy motór ma barwy żółto niebieskie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle że w spółce jest także Lkp Motor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdumiewa mnie zawsze odpowiedź zawodników lub trenerów (wtedy wiem kto to jest), którzy mówią, że im się udało albo nie !!! Ludzie pracujecie tyle lat i mówicie że się udało??? Po to tyle (jakość treningów) trenujecie abyście byli pewni. A skoro źle trenujecie macie słabych trenerów to zostawiacie to losowi. Żaden piłkarz czy trener Niemiec, Anglii Włoch nie powie, że mu się poszczęściło, chyba że wie że źle się przygotował wtedy tak. Panie Hajdo trzeba się doszkalać i potem nie zostawiać tego przypadkowi. No chyba, że to już pański koniec....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...