Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wysokie zwycięstwa Wisły Puławy i Tomasovii, Palica na testach w Stali Poniatowa

Utworzony przez Rysio z Klanu, 5 sierpnia 2010 r. o 18:41
A to jaja .. w tej Poniatowej. Oszustów się klepie po ramieniu, uczciwych ludzi starszy sądami. Teraz to już stało się normą, podpisywanie pod stołem kontraktów. Nie wypłacanie kasy piłkarzom. Stąd nie dziwi mnie, że każdego kto pyta dlaczego, po co, czy to zgodne z prawem nazywa się odrazu oszołomem i wrogiem klubu. Wógle podziwiać należy tych pilarzy, którzy chyba czytać nie potrafią bo dali się znowu namówić i omamić hehehe - to jest hit poporstu, jedni rzucają krzesłami inni to widzą ale dalej się tu pchają .. no gratulacje panowie .. PANOWIE ZAGRACIE JEDNE MECZ I SKOŃCZY SIĘ KASA DLA WAS ... uciekacie stąd póki możecie !!!!! Bo potem zarządają za was tysiace złotych odstępnego i dopiero bedziecie błogoslawili dzień związania się z tym klubem -------------- wiem coś o tym bo sam to przeszedłem ...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZATNIA STALI PONIATOWA PRZED SPARINGIEM NA LEWEJ POMOCY ZAGRA PIJAK --TO NOWE ZWROTY DO ZAWODNIKOW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nie jest tajemnicą że tam 80% po prostu pije. Wystarczy przejść się do parku tam są żule no i piłkarze stali Ale co się dziwić ja też bym chlał jakbym w takim klubie trenował !! Bo gwiazdy się wczoraj i przed wczoraj w eliminacji pucharów pokazały ... tak się kończy jak chłopy z pola idą do miasta ,, potem robią interesy ,, a potem udają że są wielkimi znawcami piłki nożnej !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE TRENERZE NIECH PAN BEDZIE UPRCIE EGZEKWOWAŁ OBIETNICE STAWIANE PRZEZ ZARZĄD .TERAZ NIE ZDAJE SOBIE PAN W CO PAN WDEPNĄŁ .CO NIE ZNACZY ŻE SOBIE PAN NIE PORADZI JEDNOCZESNIE ŻYCZYMY SZCZERZE ŻEBY PANU DOBRZE POSZŁO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy trener w coś wdeptuje .. zawsze dostają całą kasę i idą sobie dalej nie wydaje mnie się żeby Ułan się przejmował tym co zostawi po sobie w Poniatowej, tak samo jak KOmor czy Orzeszek, jedyny Kamiński patrzył w przyszłość to go wykończyli ... Maciej w różne sposoby niszczy ten klub za to że go potraktowano jak dziada, i zresztą wcale nie trzeba mu się dziwić ... teraz ma już swojego treenra w naszym klubie i daje pilkarzy którzy się nie nie łapią w Avii która przegrywa ze STALĄ -- prze ca coś tu jest grubymi niciami zaszyte !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W PONIATOWEJ ŚWIĘTO NASI MLODZI PIŁKARZE POKONALI CZOLOWY ZESPOL AVII ŚWIDNIK 1: 0 MAJĄ SZCZESCIE ŻE DOSTALI TYLKO TYLE .I ZROBILI TO POD WODZĄ NOWEGO ZNANEGO TRENERA PANA MARKA LESZCZYŃSKIEGO . PREZES BUDUJE NOWY ZESPÓL KTÓRY BĘDZIE NAS GODNIE REPREZENTOWAŁ W ||| LIDZE . BEDZIE POSTRACHEM WSZYSTKICH DRUŻYN . W PONIEDZIAŁEK PREZES ZAPINA WSZYSTKIE KONTRAKTY .JEST JUŻ NOWY KIEROWNIK KLUBU DOŚWIADCZONY DZIAŁACZ POSZUKUJEMY KIEROWNIKA DRUŻYNY CHĘTNYCH PROSIMY O KONTAKT 81 8204158
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...