Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zimą w Lubliniance ma dojść do kilku przetasowań

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 stycznia 2020 r. o 14:51 Powrót do artykułu
Znam takiego gracza którego poznałam w klubie i ma na nazwisko Łaska i mówił ze studiuje na UMCS i chwalił się ze jest najlepszym obrońcą w swojej lidze i ze w takim klubie jak Motor czy tez Lublinianka spokojnie by grał w pierwszym składzie. Wyrywał mnie i ciagle pisał na massangera ale uświadomiłam sobie ze jest lowelasem który dużo gada a mało robi i wszystko ma małe. Prosiłabym klub żeby sprawdził tego tulipana i sprowadził na ziemie!
Odpowiedz
Widocznie dobry z niego obrońca ,skoro nie dopuścił do siebie takiej osoby, która nawet nie wie jak napisać Messenger. Pozdrawiam
Odpowiedz
Może chodziło o Massage?
Odpowiedz
Słyszałem , że na wylocie z klubu MKS Opolanin Opole Lubelskie , jest jedna z legen klubu. Środkowy obrońca, podpora defensywy , można wręcz powiedzieć , że opoka tej drużyny Mateusz Łaska. Myślę, że warto zweryfikować tego zawodnika
Odpowiedz
Popularny Selekcjoner, załata każda dziurę, myślę że trzeba dać mu szansę w poważnej piłce, nie tylko cubano czy grzelium. Zawodnik warty uwagi
Odpowiedz
Zostawcie Mateusza to świetny zawodnik i jeszcze lepszy człowiek, prawa lewa niestanowi problemu. 
Odpowiedz
Ludzie nie czepiajcie się ***reli. Ważna jest istota przekazu. Topowy "artysta" śpiewak miłościwie panującej nam władzy , niezbyt znający nuty, hitami granymi na trzech akordach popularnością przebił ludzi, którzy w muzycznym fachu kształcili się latami, ba nawet tzw. publiczna telewizja kręci o nim film. Wy zaś chcecie aby przeciętni zjadacze chleba na forum, w spontanicznych spotach pisali poprawnie wszystkie, a szczególnie nie polskie wyrażenia, których coraz więcej występuje w potocznej mowie i przekazach medialnych. Bez przesady.
Odpowiedz
***parafia-szarowola.pl
Odpowiedz
Zazdrościcie mu. Nosem wciąga tych slabiakow z motorynki i tego drugiego klubu. Jak grał to jego drużyna nigdy nie przegrała. Pozdrawiam
Odpowiedz
Bednara mógłby wrócić do Hetmana, przydałby się w obronie.
Odpowiedz
Nie znam się na piłce ale on myśli ze jest taki fajny i przystojny ze wszystkie może mieć a tak naprawdę to jest brzydki. Myśli ze każda może jego być a tak nie jest. Nawet tańczyć nie potrafi. Nie stać go nawet na postawienie drinka a co mówić o randkę lub kinie! Tak się kończy pajacowanie i kręcenie Mateuszku.
Odpowiedz
Też go dobrze znam i nie uważam że jest takim lowelasem jak mówicie. Jest miłym i sympatycznym chłopakiem. Odczepcie się od chłopaka. Sukcesy też ma za sobą no bo przecież w Madrycie był nie przypadkiem
Odpowiedz
Mecz z Chełmianką przecież takiej formacja już praktycznie nie ma jest tylko prezes co prezesuje i tyle !
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.