Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bartosz Jurecki (Azoty Puławy): Brakuje nam prawdziwego lidera

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 grudnia 2018 r. o 10:29 Powrót do artykułu
pogonić tych starych dziadów ruszających sie jak much w smole.do wymiany prce titow podsiadło łyżwa masłoski kaleb kasprzak grzelak,czyli 2/3 skłądu,dać szanse mlodym jak inne zespoły.facetom ewidentnie nie chce sie grać,co lepszy rywal to katastrofa zero walki a kibice są już podirytowani bo co rok mówi się że będziemy deptać orlen po piętach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro podałeś nazwiska tych których należy "pogonić" to podaj też nazwiska tych kogo należy ściągnąć - mądralo. Nie potrafisz napisać nazwisk z dużej litery a udajesz , że znasz się na piłce ręcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądając ostatni mecz Wisły miałem wrażenie, że grają oldboje lub emeryci !!! Dosłownie piłka "nie kleiła im się do rąk"!! a to oznaka osłabienia lub wieku !!! "Monstrumy" o wadze ponad 100+ i ograniczeniach ruchowych mają taką pozycje w tabeli na jaką ich stać !!! Panie trenerze "liga przegrana" czas na młodzież !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro podałeś nazwiska tych których należy "pogonić" to podaj też nazwiska tych kogo należy ściągnąć - mądralo. Nie potrafisz napisać nazwisk z dużej litery a udajesz , że znasz się na piłce ręcznej.
 I bardzo dobrze że podał z małej oni też nie mają szacunku do nas kibiców grając taki piach. Przegrać z Płockiem który jest w dołku taką ilością bramek ? Zgadzam się z nim w 100% z małą różnicą że ja bym zostawił Kasprzaka a reszta do wyautowania, bo zawodnicy zrobili sobie z klubu "przechowalnie". Zero ambicji zero walki łażą jak mucha w smole, tu żaden trener nic nie zmieni do chwili kiedy będą tacy zawodnicy jacy są!!! Prezes Witaszek powinen z Bartkiem się przejechać po drugich ligach wybrać kilku zdolnych i rządnych sukcesów chłopaków i z nich kleić skład. Dla mnie ze starej ekipy tylko: bramkarze, Kasprzak, Skrabania, Seroka, Guminski. Reszta do wymiany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z opiniami, że zawodnicy są zbyt powolni, nie wiem, czy to kwestia wieku czy niedostatecznego treningu, ale fakt jest faktem, że jest to problem w tej drużynie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prince gra   słabiej jak w ubiegłym roku szkoda Kowalczyka młodego wypożyczjąa misie zostają,nie wiem czy trener jest dobry mam inne zdanie olewająbo to ich były kolega????Ja tu winie trenera właściwych piłkarzy nie puszcza na parkiet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...