Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin 24:34

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 września 2019 r. o 05:47 Powrót do artykułu
To jest tradycja! To jest MKS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nudna to liga , gdzie na początku wiadomo kto ja wygra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzów 300.... w tym połowa dzieci i rodziny zawodniczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzów 300.... w tym połowa dzieci i rodziny zawodniczek.
To ty umiesz aż do tylu liczyc? 10 lat zawodówki nie poszło na marne. Mamusia MUSI być z ciebie dumna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzów 300.... w tym połowa dzieci i rodziny zawodniczek.
To ty umiesz aż do tylu liczyc? 10 lat zawodówki nie poszło na marne. Mamusia MUSI być z ciebie dumna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjdzie zagrać z kimś zza granicy i będzie oklep :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty onanusie umiesz liczyc do 2? Po co wysylasz 2 razy te same wypocinyy? Co do wyksztalcenia... Jestes przy mnie malutki, biedniusi frustracie z najnizsza krajową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty onanusie umiesz liczyc do 2? Po co wysylasz 2 razy te same wypocinyy? Co do wyksztalcenia... Jestes przy mnie malutki, biedniusi frustracie z najnizsza krajową.
 kolego nie siedź przy kompie, tylko zbieraj się do Sandomierza, popatrzeć jak Twoi ulubieńcy kolejny oklep zbierają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty onanusie umiesz liczyc do 2? Po co wysylasz 2 razy te same wypocinyy? Co do wyksztalcenia... Jestes przy mnie malutki, biedniusi frustracie z najnizsza krajową.
 Że do 300 umiesz liczyc to pokazałeś ale na większą inteligencję nie liczyłem. Wysłałem 2 razy bo jak byś raz przeczytał to wątpie abyś zrozumiał ale widzę że i to było dla ciebie zamało. Ale kozoje*cy tak mają zero myślenia tylko aby dorwać coś co nie ucieka na drzewo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty onanusie umiesz liczyc do 2? Po co wysylasz 2 razy te same wypocinyy? Co do wyksztalcenia... Jestes przy mnie malutki, biedniusi frustracie z najnizsza krajową.
kolego nie siedź przy kompie, tylko zbieraj się do Sandomierza, popatrzeć jak Twoi ulubieńcy kolejny oklep zbierają
 Kolego przecież do Sandomierza to go mamusia nie puści ani nie da mu na PKS-a. A na kozie to nie pojedzie bo bydle boi się wody i przez most na Wiśle nie przejdzie. A jeszcze może mleko stracić czym pozbawi swojego "pana" szlachetnego trunku. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam sobie tłusty onanusie odpowiadasz? Nie chodze na Motor ani na żadne inne gówno. Mamusia nigdzie mnie nie musi puszczać bo jestem już grubo po 40-stce. Ale ty jesteś wykształciuch. Każdy wpis o waleniu, kozach i tego typu "atrakcjach". Lubisz to? No pewnie tak bo kobiety widujesz własnie tylko na takich wątpliwych "widowiskach", a nagie widziałeś tylko w filmach dla doroslych.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam sobie tłusty onanusie odpowiadasz? Nie chodze na Motor ani na żadne inne gówno. Mamusia nigdzie mnie nie musi puszczać bo jestem już grubo po 40-stce. Ale ty jesteś wykształciuch. Każdy wpis o waleniu, kozach i tego typu "atrakcjach". Lubisz to? No pewnie tak bo kobiety widujesz własnie tylko na takich wątpliwych "widowiskach", a nagie widziałeś tylko w filmach dla doroslych..
 Posłuchaj kozoje*co z Koziej Wólki ja mam już grubo po 50-tce i jestem kibicem wszystkich zespołów z Lublina.Na mecze chodziłem już w latach 70-tych. I nie ważne czy to był MKS, Start /kobiety,mężczyżni/Motor/ boks, tenis stołowy/czy Lublinianka/piłka nożna,ręczna/lub Budowlani.A teraz największą satysfakcje sprawia mi 7-letni wnuk który pyta się mnie"Dziadku kiedy idziemy na mecz"? I zabieram go na Globus na MKS. A ty czym się możesz pochwalić? Siedzisz tylko wylewasz swoje frustracje,i to że jesteś łajzo życiowa i nic ci w życiu nie wyszło /może oprócz stolca/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie zasadnicze, moj ty zloty chlopcze. Jesz stolec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...