Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MKS Perła Lublin – CSM Bukareszt 19:28. Kolejna przykra lekcja

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 listopada 2019 r. o 20:31 Powrót do artykułu
Dzięki dziewczyny za walkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz kolejny uświadomiłam sobie ze Ci najwierniejsi kibice za bramka to cześć z nich prostaki i ciot... kawalerzy do wzięcia!! Myślą ze są Panami na hali ze wszystko im wolno. Ostatni raz tam siedziałam wstyd mi jak patrzę na ich niektóre zachowania! Maja swoje poglądy z którymi nie wszyscy musza się zgadzać a oni nie musza w innych kibicach wymuszać wpajanie ich chorych czasami poglądów. Zreszta na meczach żużla nie raz tez zachowywali sie chamsko szczególnie Ci z megafonem w ręku myśląc ze na żużlu obowiązują ich te same zasady i miejsce siedzące im sie należy wyzywając od ch... innych kibicow!! I jeszcze ta działaczka co ustawia dziewczynki z tymi flagami ligi mistrzów. Drażni mnie i drażniła jak była kibicem a teraz drażni będąc „wielka” działaczka!! Ostatni raz byłam na meczu z moja rodzina a napewno nie bede siedziała koło tych „wiernych” kibicow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro mecz był wczoraj to byliśmy na dwóch różnych spotkaniach :). Co za.... Piszę te teksty? Albo jest y tu i teraz albo żyjesz w świecie przeszłości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry ale trzeba się pogodzić z faktem że LM to za wysokie progi dla perełek i jak widać na załączonym obrazku Polska Superliga i LM to dwa różne światy W lidze jak się dziewczyny zepną mogą ją wygrać z palcem w *** bez porażki po raz kolejny w historii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro mecz był wczoraj to byliśmy na dwóch różnych spotkaniach :). Co za.... Piszę te teksty? Albo jest y tu i teraz albo żyjesz w świecie przeszłości
 Tekst pewnie przygotowany pod jutrzejszą papierową wersje ale za dużo roboty aby poprawić wstawiając dzisiaj do internetu. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro mecz był wczoraj to byliśmy na dwóch różnych spotkaniach :). Co za.... Piszę te teksty? Albo jest y tu i teraz albo żyjesz w świecie przeszłości
 Nie ciskaj się, bo nie masz racji. Ten tekst będzie jutro w wydaniu gazetowym i jest tak napisany jakby powstał w poniedziałek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałem 20 minut, bo więcej się nie dało. Pogrom. Ciekawę czego to nauczyły się dziewczątka po raz kolejny publicznie wychłostane? Zobaczyły na własne oczy, że przepaść naprwdę istnieje? Chodzę na ligę i dalej się łudzę, że nasze potrafią grać......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz kolejny Achruk zawiodła. Ta dziewczyna od czasu kiedy wróciła do Lublina gra coraz gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny beznadziejny mecz Achruk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba powiedzieć ze Poprostu jesteśmy słabi na ligę mistrzyń i tyle. Czego się spodziewaliście drodzy kibice.?! Skrzydła mamy słabe. Nic wczoraj nie pokazały ani Krolikowska ani Nocun ani Labuda. Matuszczyk jak dla mnie nie nadaje się na koło jest idealna na Ruch Chorzów czy Jarosław ale Liga mistrzów to inna bajka! Tu potrzeba by żeby powalczyć takiej Drabik i takich skrzydłowych jak Grbic i może coś by udało się powalczyc. Ale to są realia i tyle. Potrzeba by jescze z 5 mln zł i ze 4 porządne transfery i można by było powalczyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin tą drużyną leczy swoje kompleksy. Zespół grający w polamatorskiej lidze mający 20 MP nie jest zadna duma Lublina. Frekwencyjne nie ma szans ani z żużlem ani z piłką nożną czy koszykówka. Nawet 4 ligowy kopacze na lidze mają 100 procent lepsza frekwencję. Czas odmłodzić zespół obniżyć koszty. Albo znaleźć sponsora jak dawny Montex. Inaczej to nie ma zupełnie sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin tą drużyną leczy swoje kompleksy. Zespół grający w polamatorskiej lidze mający 20 MP nie jest zadna duma Lublina. Frekwencyjne nie ma szans ani z żużlem ani z piłką nożną czy koszykówka. Nawet 4 ligowy kopacze na lidze mają 100 procent lepsza frekwencję. Czas odmłodzić zespół obniżyć koszty. Albo znaleźć sponsora jak dawny Montex. Inaczej to nie ma zupełnie sensu.
 Coś ci się w główcę pomieszało. Jak można porównywać sporty halowe ze stadionowymi. A kiedy ty widziałeś na Motorze 4000 ludzi. Chyba jak grał w ekstraklasie, co ty znasz chyba tylko z opowiadań. Porównaj sobie liczbę kibiców przychodzących na Start lub AZS UMCS i MKS. Chcesz odmłodzić zespół, czyli grać juniorkami czy kadetkami? A gdzie ty chcesz znaleść w kraju takie młode dziewczyny, które pociągneły by ten "wózek". Uważam że to nie jest kwestia sponsora ale braku prawidłowego szkolenia młodzierzy. I tu jest "pies pogrzebany". Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Jks było 1000 osób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Jks było 1000 osób
 Tak ale to była środa czyli środek tygodnia. A na Zagłębiu było 2024 [w/g DW] czyli więcej niż w sobotę na Motorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawiodła mnie Achruk. Jej się wcale nie chce grać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...