Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MKS Perła Lublin ma nowego prezesa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 grudnia 2019 r. o 15:55 Powrót do artykułu
O ile wybór Trojana na plus bo nadchodzą cięższe czasy i trzeba mocnego gracza a nie pipkę, o tyle wybór Waldemara pozostawiam bez komentarza. Panie Prezydencie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile wybór Trojana na plus bo nadchodzą cięższe czasy i trzeba mocnego gracza a nie pipkę, o tyle wybór Waldemara pozostawiam bez komentarza. Panie Prezydencie..
Chce też dodać że Panu Szmitowi trzeba oddać i jestem wdzięczny za spokój jaki wprowadził w zarządzaniu klubem bo masz Montex na to zasługuje. Oczywiście żebym nie został zrozumiany źle -  określenie pipka nie odnosiło się do jego osoby a do osoby która mogła się trafić jako typowy spadochron i slabiak zamiast Trojana. Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop polityce w sporcie!!!!!! Prezydencie Żuku nie idź tą drogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawili na twardego gracza. Ale na to drugie powołanie warto spuścic kurtyne milczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mieszać polityki do sportu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no curwa. jest tyłu młodych i aktywnych na rynku a wy dajecie fuche dzialaczowi z platformy? Po co! Który to już raz szanowne władze? Będziemy pamiętać przy urnach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to się stało, że tow. Trojan przeszedł pozytywnie lustrację w Lublinie. Z Związku Piłki Ręcznej nie udało się i został tylko komisarzem. W meczu PO-PiS jest 1:1 Trojan-Piotrowicz, brawo Panie Prezydencie Żuk otaczamy się na dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogdan,miałem Ci złożyć gratulacje, ale jak się dowiedziałem, że jesteś z PO,to cofam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogdan,miałem Ci złożyć gratulacje, ale jak się dowiedziałem, że jesteś z PO,to cofam.
 On nie widnieje w strukturach PO. Pan Waldemar za to tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...