Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Młyny Stoisław Koszalin – MKS Perła Lublin 19:31. „Odjechały” po przerwie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 października 2019 r. o 21:26 Powrót do artykułu
Szkoda ze nie nazywają się np. Pumeks Do Pięt Koszalin albo Majtki Na Nietrzymanie Moczu Koszalin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta cała liga to jadna wielka amatorka. Zespoły z wiosek, zerowe zainteresowanie. W przyszłym roku to juz pewnie ze 4 zespoły w ekstraklasie zostaną... Szkoda prądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak inteligentne komentarze dzieciarni z prowincji. Żal mi was burki łańcuchowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta cała liga to jadna wielka amatorka. Zespoły z wiosek, zerowe zainteresowanie. W przyszłym roku to juz pewnie ze 4 zespoły w ekstraklasie zostaną... Szkoda prądu.
Mieszkając w śmietniku ty masz prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciężko spojrzeć prawdzie w oczy? Ten wasz zespolik gra w lidze podwórkowej. Znikome zainteresowanie mediów. Grube miliony idą na zespół którego poczynania śledzi może z 1000 osób. A żeby trybuny nie wyglądały łyso - rozdawać trzeba bilety.... Liga coraz uboższa, zespołów z dużych miast (pierwsza 10 - oprócz Lublina) - brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciężko spojrzeć prawdzie w oczy? Ten wasz zespolik gra w lidze podwórkowej. Znikome zainteresowanie mediów. Grube miliony idą na zespół którego poczynania śledzi może z 1000 osób. A żeby trybuny nie wyglądały łyso - rozdawać trzeba bilety.... Liga coraz uboższa, zespołów z dużych miast (pierwsza 10 - oprócz Lublina) -  brak.
 Co ty za bzdury piszesz. W każdym większym mieście są kluby piłki ręcznej gdzie trenuje i gra na różnych poziomach rozgrywkowych setki kobiet, mężczyzn i młodych adeptów tego sportu. Piłka ręczna czy chcesz czy nie jest czwartą pod względem popularności dyscypliną w Polscę. I nawet ty możesz sobie w swoim Pirdziuchowie Małym założyć klub piłki ręcznej i razem ze swoimi kumplami z podstawówki trenować tę dyscyplinę. Wtedy będzie można śmiało powiedzieć "ten wasz zespolik gra w lidze podwórkowej"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten zespolik gra w lidze z zespołami z pierdziszewa przy niemal zerowym zainteresowaniu kibiców. Mowimy o żeńskim szczypiorze. Ja do ciebie personalnie nie pisałem. Ale widac, że odzywa sie jakieś wiejskie pochodzenie i kompleksy. A ja w Lublinie sie urodziłem i tu mieszkam. Podstawowke skonczylem grubo ponad 30 lat temu. Jak wiec maja sie tutaj jakies prywatne wycieczki w moja stronę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten zespolik gra w lidze z zespołami z pierdziszewa przy niemal zerowym zainteresowaniu kibiców. Mowimy o żeńskim szczypiorze. Ja do ciebie personalnie nie pisałem. Ale widac, że odzywa sie jakieś wiejskie pochodzenie i kompleksy. A ja w Lublinie sie urodziłem i tu mieszkam. Podstawowke skonczylem grubo ponad 30 lat temu. Jak wiec maja sie tutaj jakies prywatne wycieczki w moja stronę?[/quote]   [quote]Ten zespolik gra w lidze z zespołami z pierdziszewa przy niemal zerowym zainteresowaniu kibiców. Mowimy o żeńskim szczypiorze. Ja do ciebie personalnie nie pisałem. Ale widac, że odzywa sie jakieś wiejskie pochodzenie i kompleksy. A ja w Lublinie sie urodziłem i tu mieszkam. Podstawowke skonczylem grubo ponad 30 lat temu. Jak wiec maja sie tutaj jakies prywatne wycieczki w moja stronę?
Raz napisałęś o 1000 osób które "śledzą poczynania", teraz piszesz o "zerowym zainteresowaniu kibiców"- widać że nie ogarniasz tematu i sam się gubisz chcąc zabłysnąć na forum. A jeśli chodzi o mnie to jestem trochę starszy od ciebie i na MKS Lublin chodziłem już w latach 70-tych i pochodzę z Kośminka [pozdrowienia dla dzielnicy]. Tak że daj sobie spokój z komentarzami, bo sam siebie ośmieszarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś śmieszniejszy od chomika moich dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś śmieszniejszy od chomika moich dzieci.
 Odpowiedz godna absolwenta podstawówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wykształceniem tez cos na bakier u ciebie? Ciagle to wspominasz... Kompleksy. W ciemno strzelam, ze pod tym wzgledem, w stosunku do mnie, jest u ciebie krucho. I to bardzo. Do tego ten Kuśminek. Współczuje ci wąsie z calego serca swego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wykształceniem tez cos na bakier u ciebie? Ciagle to wspominasz... Kompleksy. W ciemno strzelam, ze pod tym wzgledem, w stosunku do mnie, jest u ciebie krucho. I to bardzo.  Do tego ten Kuśminek. Współczuje ci wąsie z calego serca swego.
Pisałeś że jesteś z Lublina teraz twierdzisz żeś z kuśminka. Ty masz chyba rozdwojenie jażni, ale rozumu to masz tylko na jedną osobę. Jesteś jak ten dr Jekyll and mr Hyde. No nic trzymajcie się cieplutko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...