Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PGE sponsorem SPR Lublin! Kolejne wysokie zwycięstwo wicemistrzyń Polski

Utworzony przez tepiciel glupoty, 12 września 2011 r. o 14:21
Oczywiscie, prad coraz drozszy a tutaj beda sponsorowac fanaberie kilku rozwydrzonych bab. I garstki kibicow na trybunach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jednak można w naszym rejonie pozyskać mocnego sponsora, oby tylko równie mocno dokładał pieniądze na Klub, a to niech się przekłada na wyniki sportowe. Prezesi innych Klubów z Lubelszczyzny proszę się uczyć i brać przykład. W dzisiejszych czasach bez silnego sponsora trudno o dobre wyniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tepiciel glupoty napisał:
Oczywiscie, prad coraz drozszy a tutaj beda sponsorowac fanaberie kilku rozwydrzonych bab. I garstki kibicow na trybunach.
Mam nadzieję, ze Tobie podniosą cenę prądu za to pieprzenie głupot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sympatyk Lublina napisał:
A jednak można w naszym rejonie pozyskać mocnego sponsora, oby tylko równie mocno dokładał pieniądze na Klub, a to niech się przekłada na wyniki sportowe. Prezesi innych Klubów z Lubelszczyzny proszę się uczyć i brać przykład. W dzisiejszych czasach bez silnego sponsora trudno o dobre wyniki.
Nie tacy jak PGE już nie raz milionowe długi tego klubu spłacali. Osobiscie jestem coraz bardziej przekonany, że jeżeli to nie "pralnia" to utrzymalnia regionalnych, a może i ogólnopolskich struktur PO. Pamiętaj, że poza różnymi "sponsorami" jednym z najwięcej wykładających jest ratusz w postaci dotacji celowych. Osobiście mam powazne zastrzeżenia zdo finansowania z pieniędzy podatników bankruta, który nawet rozliczeń finansowych nie przedstawia. Z Cukrownią Lublin jako firmą zatrudniającą ponad 500 pracowników nikt się nie cackał i to pomimo dodatniego rachunku finansowego. Rozumiesz to bo ja jako przedsiębiorca wogóle zrozumieć nie mogę jak można dotować jedno i to deficytowe i żywcem zabijać drugie na dodatek dochodowe? "Pralnia" to czy "utrzymalnia"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...